back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Okresný úrad Galanta – Rozhodnutie nepriznanie účastníka konania- Rekonštrukcia futbalového štadióna v meste Sereď 1.etapa – SO 115 Parkoviská a spevnené plochy

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Zverejnené od: 2024-02-28
Zverejnené do: 2024-03-14

Prílohy  20240228163707_2973

 

zdroj: Mesto Sereď
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

  1. Slávikovi(slovenský univerzálny blokovac stavieb),námietka neprešla ,takže 1. etapa rekonštrukcie štadióna sa môže začať. Síce neviem v akom štádiu je výberové konanie na zhotoviteľa stavby,ale verím ,že to brzdil len tento pán Slávik ,ktorý za posledné tri roky zavinil množstvo i veľkých projektov na Slovensku,ktoré svojimi námietkami blokuje a predlžuje .Sulík,keď bol minister hovoril,že sa proti nemu ako štát ho nemôže obmedziť ,pretože má takú agentúru ktorú podporuje EU má právomoci tieto námietky robiť.

    2
  2. Žeby sa konečne začala stavba štadióna? Aj keď pravdepodobne bude zývať prázdnotou ako všetky štadióny na Slovensku

  3. Stav chodníka na Trnavskej ulici ohrozuje zdravie našich detí starých rodičov , každého občana.Pán primátor skúste sa pešo prejsť po našom chodníku a potom porozmýšľajte o investíciách či štadión či chodnik. Prajem pekný deň.

    1
  4. Dôležitejšie ako rekonštrukcia štadióna je stavba mosta. Neviem iste, ale tak sa mi zdá, že i do toho sa namotal Slávik. Tento rok sa mal začať most búrať, ale pomaly je štvrť roka za nami a nič sa nedeje. SSC zaspala ako šípková Ruženka, alebo to napadol spomínaný Slávik a tým sa to odkladá do nekonečna, alebo sa počká, až sa sám zrúti?

    2

PRIDAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!

Potvrdzujem, že som sa oboznámil a pochopil pravidlám diskusie.

Zadajte svoje meno tu

spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Najčítanejšie

spot_img
- Inzercia -spot_img

Aktuality