ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Vozovku na nadjazde ponad R1 „fľakujú“ takmer každý mesiac. Nepomáha.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Sereď /  Obchádzanie uzatvoreného mosta ponad železnicu v Seredi nespôsobuje len zvýšené náklady pre občanov a firmy odkázané na denné pendlovanie medzi dvomi časťami mesta, ale aj výrazné opotrebenie obchádzkových komunikácií, najvyťaženejšou je samozrejme trasa Bratislavská, výjazd na R1 pri bývalom Milexe a už pravidelne spomínaný výjazd z R1 na nadjazd ponad rýchlostnú komunikáciu smer Dolná Streda.

Práve tento nadjazd dostáva od mimoriadne zvýšenej intenzity dopravy zabrať tak, že už ani fľakovanie dier v podstate na mesačnej báze nepomáha. Situáciu monitorujeme denne. Opravy vozovky spočívajúce skutočne len v tom najjednoduchšom zaliatí jám nebezpečných pre autá sú nedostatočné a na zlú kvalitu vozovky na tomto nadjazde sme upozornili už v čase presmerovania dopravy na túto obchádzkovú trasu.

Článok nájdete tu:

Rozpadajúci sa most okamžite uzatvorili a premávku presmerovali na druhý, ktorého vozovka je v obdobnom stave

 

Dopravné značenie upozorňujúce na hrboly na ceste bolo osadené dávno pred uzatvorením mosta a výrazne zvýšená premávka na nadjazde teda situáciu len zhoršuje. Je na mieste otázka, ako je možné, že takto vyťažený nadjazd s tak hustou premávkou nielen áut do 3,5 tony ale hlavne kamiónov prepravujúcich tovar do a z logistických centier pri Nebojsi a pri Seredi je už niekoľko rokov v takto zúfalom stave a správca komunikácie (štátneho majetku) nerieši situáciu dostatočne a problémy tým prenáša na vodičov?

- Článok pokračuje pod reklamou -

Dokedy budú poškodené cesty len fľakované a nie systematicky rekonštruované?

Ďalším problémom je Cukrovarská ulica v Seredi, ktorá je vyslovene tankodromom. Na stav vozovky na Cukrovarskej ulici sa pozrieme nabudúce.

 


Aktuálne informácie vrátane histórie vývoja situácie doteraz a aktuálnej dopravnej situácie v súvislosti s uzatvoreným mostom ponad železnicu v Seredi nájdete tu:

most.seredonline.sk


- Inzercia -spot_img

Ďalšie články