back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Rozpadajúci sa most okamžite uzatvorili a premávku presmerovali na druhý, ktorého vozovka je v obdobnom stave

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Sereď / Dolná Streda / R1 / Po okamžitom odstavení premávky cez most ponad železnicu v Seredi, bola prakticky všetka doprava presmerovaná na rýchlostnú komunikáciu  R1 medzi „Milexom“  a  Dolnou Stredou s výjazdom práve na Dolnú Stredu. Pri obchádzke sú vodiči nútení používať most ponad R1  v smere na Dolnú Stredu a následne Sereď.

Nielenže ide o aj tak čo do bezpečnosti problematickú križovatku, samotný správca komunikácii má vedomosť o zúfalom stave vozovky na nadjazde. Na nerovnosti na ceste upozorňuje aj dopravné značenie.

A to už ide o vozovku „pofľakovanú“ – situácia v nedávnej minulosti bola výrazne horšia.

Videozáznam jasne a zrozumiteľne dokazuje, v akom stave je momentálne viac menej jediný dopravný ťah spájajúci nielen okresné mesto  Galanta so Sereďou a obcami v jej blízkom okolí, ale v súčasnosti slúžiaci aj na denné dochádzanie občanov do centra mesta z lokality, ktorá je odstavením mosta prakticky od mesta odrezaná.

Skutočne je cestná infraštruktúra v stave pred úplným kolapsom a skutočne nebolo možné, resp. nebolo povinnosťou toto kompetentných predvídať a pripraviť sa na zvýšenú premávku vopred?

Vieme v akom stave bude výrazne dopravou naviac zaťažená hlavná cesta napríklad o mesiac?

- Článok pokračuje pod reklamou -

Je vôbec bezpečné jazdiť v tak veľkej premávke na takto rozbitých cestách? Sme  vôbec ešte plnohodnotnou krajinou v srdci Európskej únie roku  2023?

A na záver – sú dostatočne efektívne vynakladané milióny Eur na cestnú infraštruktúru aspoň pri tak frekventovaných dopravných cestách, akými tie spomenuté a zadokumentované nepochybne sú?


Aktuálne informácie vrátane histórie vývoja situácie doteraz a aktuálnej dopravnej situácie v súvislosti s uzatvoreným mostom ponad železnicu v Seredi nájdete tu:

most.seredonline.sk


 

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

 1. nemôžeme mať všetko , kvalitné cesty a výborne zdravotníctvo aj zázračné zbrane a aj poprípade rozhľadených politikov to by však už bolo skutočne moc 🙂 . slovací vedený vpred mainstreamom si už vybrali . potrebujeme zbrane a toto je cena na oltár za našu politickú orientáciu ktorú musíme zaplatiť .

 2. Majitelia bánk sa postarajú o to,aby sme zostali dlžníkmi do konca života.

  Farmaceutické firmy sa s láskou postarajú o to,aby sme zostali chorí.

  Výrobcovia zbraní sa postarajú o to,aby sme zostali vo vojne.

  Médiá sa postarajú aby sme sa nikdy nedozvedeli pravdu…

  Vláda sa postará aby všetko vyzeralo legálne.

  A kto vlastní všetky tieto inštitúcie ?
  Ak toto pochopíš – pochopíš všetko !