ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

NAKA rozložila drogový gang. Obvinila 13 osôb

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Prezídium PZ SR |MM| Príslušníci Národnej kriminálnej agentúry vykonali 6. 12. 2023 v regióne miest Považská Bystrica, Trenčín a Bánovce nad Bebravou policajnú akciu zameranú predovšetkým na rozloženie organizovanej skupiny dopúšťajúcej sa drogovej trestnej činnosti, ako aj rozsiahlej trestnej činnosti súvisiacej s kupliarstvom.

Počas akcie policajti vykonali 15 domových prehliadok, 14 prehliadok iných priestorov a pozemkov. Zadržali 14 osôb, z ktorých vyšetrovateľ Národnej kriminálnej agentúry obvinil 13 osôb pre obzvlášť závažný zločin nedovolená výroba omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi a pre zločin kupliarstva.

Vyšetrovateľ podal prokurátorovi podnet návrhu na vzatie do väzby na 12 obvinených. Po dokázaní viny hrozí pre drogovú trestnú činnosť trest odňatia slobody v rozsahu 10 až 15 rokov a pre zločin kupliarstva sedem až 12 rokov.

- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

 1. Nechaj Rastika na pokoji ty buzernt pojebany.buzna staraj sa ty i svoje ok lebo pijdes do piče ty zavolam Kristinu Kovešku na teba uvidime kto potom predava fety bastard

 2. Negri na Cukrovarskej fungujú nonstop.
  Vyjebané čierne svine!
  Skapte!
  SKAPTE ! !
  S K A P T E ! ! !

 3. Radšej keby ste riešili ako ľuďom pomáhať, anie ich stále len zatvarat na 100rokov do basy…

PRIDAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!

Potvrdzujem, že som sa oboznámil a pochopil pravidlám diskusie.

Zadajte svoje meno tu

spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img