ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Nočná mora všetkých vodičov. V protismere sa mu zjavil veľký tereňák

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Dopravní policajti riešia vodiča, ktorý si mal sadnúť za volant terénneho auta Nissan Navara pod vplyvom alkoholu a spôsobiť dopravnú nehodu.

Včera popoludní išiel 51 ročný vodič po hlavnom ťahu od obce Kopčany smerom na mesto Gbely. Na rovnom úseku cesty mal bezdôvodne prejsť do protismeru práve v čase, keď oproti išiel vodič na aute Škoda Octavia. Ten sa už nestihol veľkému SUV vyhnúť a došlo k zrážke. Obe autá skončili mimo cestu. Pri nehode sa ako zázrakom nikto nezranil.

VINNÍK NAFÚKAL VIAC AKO 2 PROMILE

Policajná hliadka na mieste podrobila oboch vodičov dychovým skúškam. Alkohol v dychu zistili len vodičovi Nissanu. Čech, ktorý jazdil bez vodičského preukazu, nafúkal 2,25 promile.

Policajti muža obvinili z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Za jazdu v opitosti mu môže hroziť až ročný pobyt vo väzení.

BUDEME SA OPAKOVAŤ, ALE… ALKOHOL ZA VOLANT NEPATRÍ!

- Článok pokračuje pod reklamou -

Zas a opäť upozorňujeme vodičov, že jazda pod vplyvom alkoholu alebo iných návykových látok je mimoriadne nebezpečná nielen pre samotného vodiča, ale aj pre všetkých ostatných na cestách. Riziko vzniku dopravnej nehody sa totiž zvyšuje a nakoniec sa môže takáto jazda skončiť aj tragédiou.

Jazdite preto zodpovedne a nikdy nesadajte za volant opití❗

- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

  1. Nič z toho sa neudeje. Bohužiaľ. Naše súdy, ktoré vraj prešli reorganizáciou, mu dajú podmienku a vodičák má po pár mesiacoch naspäť. A môže znova naslopaný jazdiť autom a ohrozovať náhodných účastníkov cestnej premávky.

PRIDAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!

Potvrdzujem, že som sa oboznámil a pochopil pravidlám diskusie.

Zadajte svoje meno tu

spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Najčítanejšie