ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Brutálny útok na autoumývarni. Muža bili kovovou tyčou a trúbkou

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Trnavskí kriminalisti rýchlo objasnili surovú bitku, po ktorej skončil 42 ročný muž v trnavskej nemocnici. Dvoch útočníkov zadržali a obvinili z lúpeže.

Dvojicu mal v poobedných hodinách doviesť na jednu z trnavských autoumývarní ich známy, ktorý o ich pláne nemal mať žiadnu vedomosť.

PO BITKE MU Z KRKU STRHLI RETIAZKY

Dvaja muži vošli dnu a od majiteľa mali pýtať peniaze. Vzápätí ho mali začať biť s kovovými predmetmi, ktoré našli na mieste. Muža mal najskôr jeden z nich udrieť do chrbta a po tom, ako spadol na zem, ho obaja bili po celom tele. Jeden útočník mu mal dokonca tlačiť kovový predmet na krk.

Napadnutý muž im však hotovosť odmietol dať, preto mu mali z krku strhnúť tri retiazky v hodnote viac ako 1700 eur a odišli preč.

ZA KRÁTKO SKONČILI OBAJA V PUTÁCH

Policajti sa ihneď pustili do práce. Operatívnou činnosťou a pomocou svedeckých výpovedí, v priebehu len jednej hodiny, stotožnili a obmedzili na osobnej slobode vodiča, ktorý mal bitkárov na automývareň doviesť. Krátko na to policajti zistili aj totožnosť dvoch útočníkov.

ZA LÚPEŽ IM HROZÍ AŽ 12 ROČNÝ TREST

Vyšetrovateľka obvinila 30 a 34 ročných mužov zo zločinu lúpeže spolupáchateľstvom. Zároveň podala podnet na návrh na ich väzobné stíhanie. Včera sa sudca s návrhom stotožnil a policajti oboch eskortovali do Leopoldova. Za takúto lúpež môže v zmysle zákona hroziť trest odňatia slobody až na 12 rokov.

- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

  1. Doživotie treba! Veď ho mohli zabiť. Po 6 rokoch ich pustia za dobre správanie, aby mohli podobne skutky opakovať. Mali by sa začať robiť tresty smrti a hneď by si hlupáci uvedomili, či im toto za to stojí!

  2. HH, aký sprostý musíš byť, aby si ešte aj pri tomto spomenul matelka? Odpovedať nemusíš, bola to rečnícka otazka.

PRIDAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!

Potvrdzujem, že som sa oboznámil a pochopil pravidlám diskusie.

Zadajte svoje meno tu

spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Najčítanejšie