back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Ani po viac ako dvoch týždňoch od úplného uzatvorenia mostu v Seredi, nie je dopravné značenie vymenené

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Pred týždňom sme upozornili na fakt,že dopravné značenie na hlavných ťahoch v blízkosti Serede stále neinformuje o úplnom uzatvorení mosta ponad železnicu v Seredi. Značenie bolo stále staré prakticky tri roky oznamujúce vylúčenie dopravy po moste nad 3,5 tony.

Čítajte tu:

Ani po desiatich dňoch dopravné značenie v okolí Serede ani v meste neinformuje o úplnom uzatvorení mosta ponad železnicu

Dnes, teda po viac ako dvoch týždňoch, presnejšie ani po 17 dňoch je stav nezmenený. Vodiči idúci do Serede sa  stále nedozvedia o uzatvorení mosta a tak sa pred betónovými zátarasmi bezradne otáčajú, prípadne uposlúchnu nelogické dopravné značenie navigujúce vodičov doľava, teda k cintorínu a kasárňam-povedané inak, do slepej ulice.

Možno by skutočne inžinieri zodpovedajúci za takéto nezmysly mali povinnosť výsledky svojej práce testovať aj v praxi a až potom by pochopili, že nimi zastávaná pozícia si vyžaduje skutočného odborníka z praxe. Minimálne by sa mali pýtať tých, ktorí nemajú vo zvyku o chode spoločnosti rozhodovať „od stola“, ale sú schopní vyjsť priamo do terénu a skutočný stav zistiť priamo na mieste.

- Článok pokračuje pod reklamou -

Stav dnes, 28.05. 2023 popoludní:

 

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

  1. pán Majko píšete – Pred týždňom sme upozornili na fakt,že dopravné značenie na hlavných ťahoch v blízkosti Serede stále neinformuje o úplnom uzatvorení mosta ponad železnicu v Seredi. Prosím vás môžete napísať koho ste upozornili? Možno to tu bolo a ja som to nepostrehol.

  2. pre 19.17 ty nevieš čítať????veď tu je rubrika uzatvoreného mosta a aj samostatný veb od solky!!!!!tam to nájdeš hneď

  3. Mám dojem že jedine alfonz pochopil čo som sa sa pýtal / a možno aj p. Majko/. Pán majko informoval o tejto situácii čitateľov SOL, čo som si samozrejme prečítal, ale myslím že čitatelia SOL za danú situáciu nemôžu a myslím že ju ani nevyriešia. Nikde som nečítal že by bol upozornil ako píše alfonz – ZODPOVEDNÝCH – tj… Ak je niekde napísané – upozornil som správu ciest, primátora alebo niekoho zodpovedného a ja som to nepostrehol tak sa všetkým ospravedlňujem.