Ani po desiatich dňoch dopravné značenie v okolí Serede ani v meste neinformuje o úplnom uzatvorení mosta ponad železnicu

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Práve pred 10 dňami bol s okamžitou platnosťou uzatvorený most ponad železnicu v Seredi. Správca komunikácie si je vedomý frenkventovanosti dopravy cez mesto Sereď aj následkov pre značnú časť obyvateľov mesta a širokého okolia Serede.

Napriek desiatim dňom, teda viac ako jednému pracovnému týždňu nebol správca komunikácie schopný zareagovať na nutnosť výmeny dopravného značenia ani na frekventovaných úsekoch ciest od Bratislavy (Sládkovičova) na Sereď a od rýchlostnej komunikácie R1 od všetkých smerov. Ešte aj dnes, teda aj v nedeľu 21.5.2023 je dopravné značenie v stave, v akom bolo aktuálne pred uzatvorením mosta ponad železnicu v Seredi. Vodiči do 3,5 tony sú teda stále navigovaní cez Sereď, resp. nie sú upovedomení o tom, že most je úplne uzatvorený.

Dopravné značenie nie je zmenené ani v meste Sereď.

Je vyložene neprofesionálne, že pri zábranách od Trnavskej a Bratislavskej ulice všetky šípky smerujú na komunikáciu k cintorínu a ku kasárňam, resp. do slepej ulice.

Pomýlení a sklamaní vodiči na mesto v súvislosti s dopravným značením teda dobré spomienky mať nebudú.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. ty trulo defektny,primator to ma zabezpecit,ale ten je duchom na oltari v kostole,opojeny svatenou vodou.

  2. Citelne sa kamionova doprava dotyka obyvatelov, bludia kade tade , navigacia tiez zlyhava

  3. Dočkáme sa vóbec podoprenia mosta??? Aby stade mohli bicyklisty a peší chodiť.Či kašle sa nato??? Chápem že to nejde lusknutím prstov,ale dokedy toto bude trvať???

  4. Keby Matovič nerozflákal verejné finančné na nezmyselné atomovky tak peniaze mohli byť. Bohužiaľ dnes nemajú ľudia skoro čo do úst a nie to ešte dáky most

  5. Ja myslím že pod chodcom sa most neprevali aspoň chodcom by mali dovoliť zomrel mi manžel nato syn nemôžem im ísť zapáliť ani kahance dosť smutná vec že pre chodcov za ten čas nič nevymysleli prečo sa nemôže chodiť cez koľaje šak vlaky na Galantu nechodia ani žiadne tak nech spravia tade prechod to by bolo najmúdrejšie

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

x