back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Na kritických miestach nájdete QR kód s aktualitami o moste

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Sereď / Dnes sme na kritických miestach umiestnili QR kód, prostredníctvom ktorého rýchlo načítate potrebné aktuálne informácie týkajúce sa uzatvoreného mosta ponad železnicu, ktoré nájdete na:

 

most.seredonline.sk

 

QR kódy o veľkosti formátu  A4 sme umiestnili tak, aby ich bolo možné načítať aj z auta a bez potreby manuálneho vypisovania siahodlhej webovej adresy do mobilu, čo v reálnych podmienkach považujeme aj nie za nemožné, tak minimálne málo pravdepodobné.

Možno by bolo dobre, keby sa kompetentní pri výrobe informácií poradili, alebo aspoň si predstavili ich praktické využitie na mieste kde majú občanom slúžiť. Najlepšie by im pomohlo reálne odskúšanie ich produktu v priamo v teréne.

Aj v týchto veciach platí známe – od stola a bez znalostí potrieb ľudí, sa k účelnému výsledku dopracujeme len ťažko.

- Článok pokračuje pod reklamou -

 

 

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

  1. To vám príde ako normálne si osadzat všade reklamu? Ktovie ci správca správa ciest o tejto prehnanej aktivite vôbec vie, takú pokutu by som za toto dala! Anarchia v tejto Seredi kvitne!

  2. Možno by mesto malo preskúmať umiestnenie QR kódov v súlade s VZN 4/2000, resp. 11/2019.

  3. pre 8,52 ty ale musíš byť veľká krava.asi necestuješ za ten most.ja chodím každý deň k lekárovi a každá informácia mi pomôže.len tu sú informácie aktuálne.dúfam že čo robia majú aspom zaplatené.

  4. čo je to za stránku?nevedela som o nej a tam skoro nič není.ja celý minulí týždeň chodím na stránku solky.tam je všetko od nedele.keby nie tak sa v pondelok nemám ako dostať.