back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Súd rozhodol: Poslanec Hanus bol mandátu zbavený NEZÁKONNE !!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Má Tomčányi už „svojho“ Gauliedera?

Sereď / Kým doteraz o neskutočnej arogancii, zákernostiach a dokonca schvaľovaní nezákonného konania súčasným primátorom mesta  Ing. Martinom Tomčányim vedeli hlavne obyvatelia Serede a regiónu, po rozhodnutí súdu vo veci zbavenia mandátu poslanca MsZ, o nám známych jeho vlastnostiach sa dozvie celé Slovensko.

Súd rozhodol: Správny súd  z r u š i l  oznámenie primátora mesta Sereď Tomčányiho vo veci zániku Hanusovho poslaneckého mandátu

Na základe zverejneného rozhodnutia súdu, poslanec MsZ  PhDr. Michal Hanus bol mandátu poslanca MsZ zbavený nezákonne.

S hrdosťou pripomíname, že to boli práve naše noviny, ktoré na nezákonnosti v samospráve a  konanie primátora Tomčányiho verejne dlhodobo a systematicky upozorňujú. Konkrétne v tejto veci sme na nezákonné zbavenie mandátu verejne upozorňovali vopred a oznámenie primátora sme kritizovali po celú dobu.

Sériu materiálov aj k tomuto vážnemu protidemokratickému dianiu v samospráve Mesta Sereď vedenej primátorom Tomčányim pripravujeme v rubrike PRAVDA O SEREDI.

- Článok pokračuje pod reklamou -

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

 1. No pekne. Bolo jasné, že sa len chceli zbaviť nepohodlného poslanca. Ešte že sa nedal a zabojoval na súde.

 2. No pekne. Bolo jasné, že sa len chceli zbaviť nepohodlného poslanca. Ešte že sa nedal a zabojoval na súde.

 3. Tomčany má môj hlas. Pamätám si ako tu autor obhajoval olano a pozrime sa ako sme dopadli.

 4. Tomčany má môj hlas. Pamätám si ako tu autor obhajoval olano a pozrime sa ako sme dopadli.

 5. Prosím vás je k dispozícii aj nejaké vysvetlenie alebo odôvodnenie uvedeného rozsudku? V čom bol porušený zákon a pod. A kto konkrétne a čo porušil.

 6. Prosím vás je k dispozícii aj nejaké vysvetlenie alebo odôvodnenie uvedeného rozsudku? V čom bol porušený zákon a pod. A kto konkrétne a čo porušil.

 7. Zo zverejneného rozhodnutia vyplýva, že rozhodnutie ešte nie je právoplatné.Takže vec zatiaľ nie je skončená. Rozhodnutie ma skrátenú formu. Zaujímavé by bolo uplné rozhodnutie aj s odôvodnením,ktoré je na rozhodnutí najpodstatnejšie a to chýba.

 8. Zo zverejneného rozhodnutia vyplýva, že rozhodnutie ešte nie je právoplatné.Takže vec zatiaľ nie je skončená. Rozhodnutie ma skrátenú formu. Zaujímavé by bolo uplné rozhodnutie aj s odôvodnením,ktoré je na rozhodnutí najpodstatnejšie a to chýba.

 9. Nič proti Michalovi ale ako poslanec sa len zaradil do počtu. Tichučko sedel a šúchal s nohami. Ako aj väčšina zastupiteľstva.

 10. Nič proti Michalovi ale ako poslanec sa len zaradil do počtu. Tichučko sedel a šúchal s nohami. Ako aj väčšina zastupiteľstva.

 11. Tomčányi si svojvolne určil termin kedy poslancovi uplynul rok čo nebol na zasadnuti zastupitelstva.Objednal si posudok od pofidernej pravnej kancelarie ktora mu dala posudok ktorý mu pasoval dokrámu. A to napriek tomu že napríklad autor zákona tvrdil niečo iné.To mu však nepasovalo do krámu a tak to ignoroval. Chcel sa za každú cenu zbaviť Hanusa

 12. Tomčányi si svojvolne určil termin kedy poslancovi uplynul rok čo nebol na zasadnuti zastupitelstva.Objednal si posudok od pofidernej pravnej kancelarie ktora mu dala posudok ktorý mu pasoval dokrámu. A to napriek tomu že napríklad autor zákona tvrdil niečo iné.To mu však nepasovalo do krámu a tak to ignoroval. Chcel sa za každú cenu zbaviť Hanusa

 13. Michal nesedel tichučko a to práve vadilo Tomčányimu a preto sa rozhodol že sa ho zbaví aj za cenu porušenia zákona

 14. Michal nesedel tichučko a to práve vadilo Tomčányimu a preto sa rozhodol že sa ho zbaví aj za cenu porušenia zákona

 15. Dôvod, prečo bol p. Hanus zbavený mandátu poslanca, taký istý dôvod bol na zbavenia aj iného poslanca, ktorý permanentne na zastupiteľstve chýbal, alebo sa došiel len zaregistrovať a odplával. Takže, o čom je to? Že na každého mal iný meter a hlavne na nepohodlného. A čo tu píše Anonym, je to kravina na kvadrát. Alebo nečítaval príspevky zo zastupiteľstiev, alebo sa len teraz zo sna prebral? Dobré ráno, stará mama!

 16. Dôvod, prečo bol p. Hanus zbavený mandátu poslanca, taký istý dôvod bol na zbavenia aj iného poslanca, ktorý permanentne na zastupiteľstve chýbal, alebo sa došiel len zaregistrovať a odplával. Takže, o čom je to? Že na každého mal iný meter a hlavne na nepohodlného. A čo tu píše Anonym, je to kravina na kvadrát. Alebo nečítaval príspevky zo zastupiteľstiev, alebo sa len teraz zo sna prebral? Dobré ráno, stará mama!

 17. Načo je niekto poslancom keď na “stretávky” nechodí ale po hrádzi behať ano…

 18. Načo je niekto poslancom keď na “stretávky” nechodí ale po hrádzi behať ano…