Do vyšetrovacieho spisu som doložil knihu “Krstný otec”, v ktorej je najlepšie popísaný systém fungovania mafie

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Žiaľ, so systémom popísanom  Mariom Puzom už v roku  1968 v románe “Krstný otec”, sa stretám pri novinárskej práci prakticky denne. A to aj v meste, kde žijem.

Práve to je dôvod, prečo som popri nových skutočnostiach odhalených za posledné mesiace, pri výpovedi na konci minulého týždňa do vyšetrovacieho spisu doložil práve  knihu “Krstný otec”. Ide hlavne o citácie, ako mafia vo svojich štruktúrach pracuje a ako sa postará o rodinu a blízkych po niekom, koho polícia zoberie do väzenia za nezákonné konanie, ktoré pre mafiu robil.

Niet lepšieho porovnania k súčasnému dianiu v konkrétnych prípadoch (napr. úmyselné podpálenie auta) ako k všeobecne celosvetovo známemu románu z mafiánskeho prostredia.

… to len keby náhodou ešte stále niektorí policajti či prokurátori mali záujem byť hluchí a slepí voči faktom vo vyšetrovacích spisoch sa nachádzajúcich už takmer päť rokov.

A budeme pokračovať ďalej. Až dovtedy, pokým dlhoročný svinčík nazhromaždený v podobe korupčných, alebo právo a spravodlivosť ignorujúcich policajtov, prokurátorov a sudcov nebude z právneho systému štátu vymetený úplne.

 

(poznámka redakcie: autor je zároveň vlastníkom média a poškodeným vo veci podpálenia osobného auta ako zastrašovania objednávateľom, ktorého totožnosť po udalosti akosi opomenul vyšetrovať PZ SR, prokuratúra a opovrhnutia hodný skutok potrestať slovenská justícia)

- Inzercia -
  1. práve že majko nespí.keby áno nedal by citácie z tejto knihy.je to o seredi.niekomu zasa lepí riťka a bojí sa zaspávať že

  2. pre Anonym 11.11 Majkovi auto podpálili za Ficka a Kaliho.Ale vás vyplašilo to otvorené poukázanie na mafiu že?

  3. Pre 12:30 zobuď sa už, nespi už je obed. Čo taký predseda parlamentu, to nie je mafián? U teba asi nie, veď on sa ospravedlnil, toto je tvoje myslenie?

  4. Keď chcete pochopiť to čo robí Majko,musíte rozmýšľať.Sledujem ho dávno a vidím že robí premyslené kroky a aj tak píše že krok za krokom.Asi sa naučil prežiť pri takej šikane čo zažíva pri tomto primátorovi.A tým citátom z knihy odhalil veľmi veľa.otvorene napísal čo sa deje v meste

  5. Pre poslanca Kurbela:prečítajte si dnes článok na aktuality o mafii v Seredi a generálnom prokurátorovi Žilinkovi.Pán poslanec viete kto súčasnému primátorovi zháňal voličov v 2010 volebnom roku????Spýtajte sa ľudí a máte odpoveď na veľa otázok ktoré vás trápia

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články