Niekto sa takto „zbavil“ starej sedačky pri poľnej ceste v Šintave. Takéto správanie niektorých ľudí ukazuje, že im je príroda úplne ľahostajná. Namiesto toho, aby starý nábytok znečisťovateľ odviezol do zberného dvora, nechal ho vo voľnej prírode.
„Čo za primitíva môže toto spraviť?(Šintavská dolina cesta k hajlochu)„ – napísal pán Igor na sociálnej sieti a zverejnil fotografie.
Ak sa nezistí kto ju tam vyhodil, bude musieť tento odpad odstrániť vlastník pozemku.







Tak…urobili si obývačku v prírode 🙈 inak ja by som takú obývačku aj prijala 🤭
Kto iní ako šopornanský cigáni
Jebnuty slovaç
To cigoši..
To je super miesto pre tych alkocyklistov co su cele dni pri Jednote
A kde je stôl ?
Čo keď je to súkromné?pozemok?nemôže si niekto na sukromnom spraviť sedenie?
Toto môže biť len v Sintave
Šoporna len aby to nebol jebnuty Šopornan ty pako .
No určite nie mi máme v Soporni krásny zberný dvor na rozdiel od. Vás 😅😅čo ste zaspali dobu
Šoporna je komunisticka diera
No ťažko zavist lebo vy ste úplne ďaleko ďaleko za Sopornu 🤣🤣🤣veď nič tam nemáte ale že nič