back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Za 24 hodín polícia riešila v Trnave a okolí niekoľko nehôd

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Dopravní policajti boli privolaní k 3 dopravným nehodám, ktoré sa stali, od pondelkového do utorkového večera, priamo v meste Trnava, na jej obchvate a neďaleko Trnavy na diaľnici D1.

Ich účastníkmi boli vodiči osobných áut, z ktorých 1 bol pod vplyvom alkoholu, maloleté dieťa, kamionista aj autobusár.

NAŠŤASTIE NEŠIEL NIKTO OPROTI

Dnes v noci policajti riešili dopravnú nehodu nákladného auta, ktoré skončilo krížom cez cestu na obchvate Trnavy. 36 ročný vodič pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť jazdy stavu vozovky a na nerovnosti dostal šmyk. S obrovským kolosom prešiel do protismeru, kde narazil do zvodidiel, čo ho odrazilo späť aj do pravých zvodidiel. Nakoniec zostal stáť naprieč cestu.

Pri nehode sa našťastie nikto nezranil.

Policajti mužovi alkohol v dychu, pri dychovej skúške, nezistili.

- Článok pokračuje pod reklamou -

ZRAZILO SA AUTO A E-KOLOBEŽKÁRKA

Popoludní boli policajti vyslaní k zrážke osobného auta a maloletej e-kolobežkárky. 76 ročný vodič mal prednou časťou auta zachytiť 12 ročné dievča, ktoré zľava prechádzalo na kolobežke po priechode pre chodcov.

Malá slečna musela byť po zrážke prevezená do trnavskej nemocnice.
Policajti ani v tomto prípade alkohol u vodiča nepotvrdili.

POD VPLYVOM ALKOHOLU ZOZADU VRAZIL DO AUTOBUSU

Diaľniční policajti riešili nočnú nehodu osobného auta Kia Ceed a diaľkového autobusu na diaľnici D1, v smere na Bratislavu. 40 ročný vodič auta, z doposiaľ nezistených príčin, zozadu narazil do pred ním idúceho autobusu, v ktorom sa v tom čase nachádzal iba jeho vodič.

Policajná hliadka podrobila oboch vodičov dychovým skúškam. Autobusár mal výsledok negatívny, vodič auta nafúkal do 1 promile.

Policajti mu na mieste zadržali vodičský preukaz a ďalšiu jazdu mu zakázali. Policajti ho budú, za spáchaný priestupok, riešiť v ďalšom konaní.

V DOPRAVE VŽDY ZVÝŠTE OPATRNOSŤ!

Apelujeme na všetkých účastníkov premávky, aby sa vždy správali zodpovedne a na cestách nikdy neriskovali. Ako vidieť na predchádzajúcich nehodách, nikto nie je na cestách v absolútnom bezpečí. Myslite na to vždy, keď niekam vyrazíte. Dávajte si pozor.

- Článok pokračuje pod reklamou -

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

PRIDAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!

Potvrdzujem, že som sa oboznámil a pochopil pravidlám diskusie.

Zadajte svoje meno tu

spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Najčítanejšie

- Inzercia -spot_img

Aktuality