back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Spolu za krajšiu obec

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

  Víkendová sobota (20.4.2024) sa niesla v Pate v znamení jarného upratovania. Na tento deň zorganizoval Obecný úrad v Pate, pri príležitosti Dňa Zeme, akciu pod názvom „Spolu za krajšiu obec“. Zároveň sa na miestnom zbernom dvore uskutočnil zber nebezpečných odpadov a a elektroodpadu.

   I keď bola akcia viackrát avizovaná v miestnom rozhlase a obyvatelia obce boli informovaní aj plagátmi, zúčastnilo sa jej len niečo viac ako 1% zo všetkých občanov Paty, čo je veľmi smutné. Trvalú absenciu vykazujú hlavne zákonodaci – poslanci a poslankyne obecného zastupiteľstva, ktorí by mali ísť príkladom, organizácie a jednotlivci, ktorí každoročne „naťahujú ruky“ za dotáciami na svoju činnosť….

   Štyridsaťštyri účastníkov z radov seniorov, hasičov, zamestnancov obecného úradu a občanov obce, vrátane troch detí, sa postaralo o revitalizáciu priestranstva pri zdravotnom stredisku, obnovenie náterov predajných stánkov na trhovisku a detských ihriskách, kosenie a upratanie niektorých verejných priestranstiev v obci. Brigádnici mali počas dňa k dispozícii ochranné pomôcky, pracovné náradie, občerstvenie a popoludní spoločné posedenie pri výbornom guláši a zákuskoch.

 

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_imgspot_img

Ďalšie články

  1. Pekne ze sa dali ľudia do prace skrášliť okolie tiež som seredanka ale nebivam tam ale teším sa ze sa tam niečo deje áno mala by sa Sereď skrášliť ved nech mame aj my krásne mesto nech sa môžme pisit vždy keď prídem domov tak sa teším niecomu novému 🥰👍💓

  2. Vtu sobotu čo som vydel v Pate…mal som dosť škoda že není video….Naš pán starosta išiel do tesca….vystúpil z auta pred ním sa povaloval mikrotenovy sáčok…aby ho dvíhal počkal si než ho vietor pred ním odfúkne a odišiel si spokojne

  3. Áno, určite čakal kým ho odfúkne. Keby ho neodfúklo, čaká tam doteraz. Si lepší ako Ezop.

PRIDAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!

Potvrdzujem, že som sa oboznámil a pochopil pravidlám diskusie.

Zadajte svoje meno tu

spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Najčítanejšie

- Inzercia -spot_img

Aktuality

- Inzercia -spot_img