back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Kúpeľný pobyt v Dudinciach

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Členovia klubu dôchodcov z Dolnej Stredy spojili sily so seniormi zo Serede a od 15. do 19. apríla absolvovali kupeľný pobyt v Dudinciach.

Päťdňová rekreácia nebola zameraná iba na oddych, ale aj na starostlivosť o zdravie a telo. Pobyt začal návštevou lekára, ktorý naordinoval individuálne procedúry pre každého účastníka. Od relaxácie v bazéne a saune cez osviežujúcu vírivku až po účinné masáže a elektroliečbu – každý mal možnosť nájsť spôsob, ako si uvoľniť svaly a obnoviť energiu.

Počas večerov sa spoločenská miestnosť zmenila na parket, kde sa odohrávala zábava a tanec. K tomu chvíle pri speve, družnej debate alebo pri spoločenských hrách prispievali k príjemnej atmosfére. Okrem relaxácie v kúpeľoch si seniori užívali aj prechádzky po okolí, čo im umožnilo objaviť krásy kúpeľného mestečka a užiť si pohyb na čerstvom vzduchu.

Na záver všetci poďakovali vedúcej klubu dôchodcov v Dolnej Strede Emílii Válkyovej za organizáciu pobytu, ktorý nielenže posilnil vzťahy medzi členmi klubu, ale tiež im poskytol výnimočný zážitok plný relaxu a zábavy.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img