back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Verejne chválime Putina. Nie je v poriadku civilizovaný demokratický svet, alebo my?

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Správa v redakčnej pošte: Moja mama so súrodencami sa išli bicyklovať na novú hrádzu, čo sa postavala za horným čepeňom a opakovane sú tam po zemi posprejovane napisy typu nech žije Putin a potobne slogany…. niektore su vraj vidieť aj z cesty do Šuroviec…

Šúrovce / Sereď | Už viac ako dva roky trvá dobyvačná vojna Ruskej federácie na území suverénneho štátu Ukrajina. Už viac ako dva roky zomierajú vojaci a to ako na strane brániacej sa okupovanej Ukrajiny, tak  jej okupantov, teda  Ruskej armády. A dnes už bez najmenších pochýb celý svet vie, že agresorom je Rusko vedené prezidentom Vladimírom Putinom a obeťou vytrvalo sa brániaca Ukrajina.

Na prezidenta Ruskej federácie Putina, Medzinárodný trestný tribunál vydal medzinárodný zatýkací rozkaz pre vyšetrovanie vojnových zločinov spáchaných na území Ukrajiny.

Vladimír Putin západné demokratické krajiny označil za nepriateľov Ruskej federácie a vyhráža sa im použitím jadrových zbraní.

V ruskej štátnej televízii vo verejných debatách odznelo dokonca tvrdenie, že Ruská federácia by mala zhodiť bombu na Bratislavu.

Ruská federácia vedená prezidentom Putinom sa netají ambíciami dosiahnuť stav z pred roka 1992, teda rozpadu bývalého totalitného ZSSR a obnoviť impérium ovládania sveta v rozsahu všetkých bývalých satelitov Sovietskeho zväzu, teda časti Nemecka, Poľska, Maďarska, Rumunska, Bulharska, Moldavska, Českej a Slovenskej republiky, Pobaltských štátov  Litvy, Lotyšska, Estónska, ako aj štátov Kaukazu  ako Azerbajdžan, Gruzínsko, Arménsko a snáď aj štátov bývalej Socialistickej federatívnej republiky Juhoslávie, teda súčasného Chorvátska, Srbska, Čiernej hory, Kosova, Bosny a Hercegoviny a Severného Macedónska. A samozrejme štátov bývalého ZSSR a samozrejme Ukrajiny, ktorej vlastne anexia v rozpore s medzinárodným právom v súčasnosti už prebieha.

- Článok pokračuje pod reklamou -

Vladimír Putin je podľa medzinárodného práva považovaný za vojnového zločinca.

Všetky civilizované štáty na Ruskú federáciu uvalili doteraz najtvrdšie a najrozsiahlejšie sankcie, nielen s Putinom, ale ani s ďalšími predstaviteľmi režimu sa odmietajú čo i len stretnúť všetci politici demokratického civilizovaného sveta. Teda okrem našich.

A pri Seredi na cyklotrase máme nastriekané nápisy oslavujúce Vladimíra Putina a Ruskú federáciu:

Hlasovanie bolo ukončené.

Sú podľa vás nastriekané nápisy na cyklotrase pri Šúrovciach oslavujúce Vladimíra Putina a Ruskú federáciu v poriadku?

Nie
71.05% - 54 hlasov
Áno
28.95% - 22 hlasov

 

Čo si myslíte, nie je v poriadku a úplne kompletný civilizovaný demokratický svet, alebo my?

 

 

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
Predchádzajúci článok
Ďalší článok
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_imgspot_img

Ďalšie články

 1. Toto je tam namaľované niekoľko mesiacov. Svet je civilizovaný a demokratický len dovtedy, dokedy ľudia vyjadrujú názor len taký, ktorý vám je po vôli. Ak má niekto odlišný názor, je hoaxer, dezolát, …. Takže vlastne žijeme v rovnakej dobe, ako pred rokom 1989. Lebo len vaša pravda je pravdou, váš názor je ten správny a iného názor je chorý, neakceptovateľný a odsúdeniahodný. Pokrytci!

  17
 2. Možná to dal napísať pán Naď. Bez Ruska neprežijeme. Novinárik straší. Pakt NATO nás ochráni.

  1
 3. Všetky civilizované štáty na Ruskú federáciu uvalili doteraz najtvrdšie a najrozsiahlejšie sankcie, nielen s Putinom, ale ani s ďalšími predstaviteľmi režimu sa odmietajú čo i len stretnúť všetci politici demokratického civilizovaného sveta.

  Na margo tohto by asi bolo vhodné spomenúť, odkedy je to tak. Pretože niektorí politici demokratického civilizovaného sveta sa s niektorými predstaviteľmi ruského režimu stretli už aj počas vojny.

  4
 4. Musí byť velice posraný keď to chodí písať 6km od Serede v strede ničoho. Sa hanbí za svoj názor 😀

  4
 5. Anonym 21. apríla 2024, 12:22
  FUCK allah ale podporuješ rusko ? Vieš o tom že veľká časť „ruska“ a „rusov“ sú práve moslimovia ?

  Obyvateľ 21. apríla 2024, 12:45
  Jasné že len jedna vec je pravda a druhá je logicky lož. A aby som sa ešte vyjadril očividne nechápeš demokraciu a sám si sereš do huby lebo tu útočíš do tých čo nepodporujú ruSSko. A nie iný názor ťa hoaxer a dezolátom nerobí. To si len vy myslíte a rozprávate všade.

  1
 6. Pre: Anonym 21. apríla 2024, 13:44
  Možno keby poškodzoval len svoj majetok tak by ho nikto neudával a mohol by tak vyjadriť svoj názor bez problémov 😀

  5
 7. Milos stale pises tie tvoje sračky do kolečka dokola. Nevadi ze ten civilizovany zapadny svet je zalozeny na kolonizacii a este dokonca pretrvavajucej. Neskutocne ako si pričetny jedinec necha vyplachnut mozok. A taketo sračky tu prezentovat ako fakty spravneho smerovania a nazvat to civilizovany zapadny svet. Ako by si nazval tie milióny zničených a skantrenych zivotov kolonizaciou zapadu?

  12
 8. Momentalne kolonizuje iba Putin.
  Ale vidim ze chcem-mierovci maju nejake riesenie mierove, aby sa zabranilo kolonizacii a uzemnej celistvosti krajin vsak?

  2
 9. Pozor vladolf a jeho syn zas za jedným počítačom sa striedajú a vypisujú. Smutný pohľad ….

  2
 10. Anonym 21. apríla 2024, 14:03 – neviem komu bola otazka urcena, no kedze je pod clankom ktoreho som autorom, poviem svoj nazor:

  – NIE, NEboloby to v poriadku. Na vyjadrovanie nazorov sluzia ine platformy, ako asfaltova plocha cyklotrasy.

  – a co sa tyka zakona: – sprayovanie cudzieho majetku je trestnym cinom poskodzovania cudzej veci.

  – a este z osobnej skusenosti: – taketo „vytvory“ sa nachadzaju spravidla v najchudobnejsich castiach miest pocelom svete.

  Robia ich ludia zaradeni socialne a mentalne na najnizsej urovni v spolosnosti, fetaci a luzri, ktori nicim inym nie su schopni presadit sa v zivote.

  Mam zato, ze v tomto sa Slovensko nijako od ostatneho sveta neodlisuje…

  5
 11. Ak niekto vychváli Rusko, pľujte mu do očí, písali na Slovensko Rusíni presídlení po vojne do Sovietskeho zväzu

  2
 12. Nechápem že tu už nekoná polícia, fotopasce a trestné stíhanie.
  Za toto má ísť niekto do lochu a zaplatiť do centu náklady na odstránenie týchto 💩.
  Ja ak ho uvidím, tak potom toho už on dlho nič neuvidí …

  3
 13. Neuznávam Putina..ale aby som sa pchal do riti takej ukrajinskej čvarge ….o týchto ludoch som si spravil nazor a si myslim vacsina..počas ich života v Seredi…každy druhy asocial…ožran..obtažuju ludi..atd…a tomuto akože mam pomahat? Sa zobudte…

  8
 14. A predstav si že suhlasim s tym co napisal ten koment…nadomnou…Začinaju byt s nimi problemy…vid pri domove dochodcov čo je školka byvala..xy krat policajti…znameho zacali urazat s opileckyma rečami..v meste…bezna vec na ulici…Proste treba to pochopiť že sa nevedia začlenit do spolocnosti..čest vynimkam…a to poznam dvoch chlapcov s Ukrajiny..a sami hovoria ze vacsina je tu konfliktna..

  3
 15. Asociali s Ukrajiny 21. apríla 2024, 17:58
  Zamyslel si sa nad tým, ako by sa na vzorku nášho národa pozerali trebárs v Rakúsku?
  Ak by tam napr. 1 milión Slovákov utiekol pred vojnou, ktorú by voči nám rozpútali Česi?
  Utekali by tam rôzni ľudia, aj na bavorákoch, aj ožrani, aj cigáni, aj asociáli…
  Či nemám pravdu?

 16. Pán Majko o aké poškodzovanie cudzej veci ?????? Je to verejnoprospešná komunikácia na ktorú môže ísť kto chce a kedy chce !!! A čo tie osoby ktoré tam vodia psov a tieto serú podľa Vás na cudzí majetok, to je v poriadku ?? A čo tá jedna osoba cca 18 ročná čupela na kraji jazdnej dráhy a srala len tak sa jej od riti kadilo ?? Bolo by lepšie keby ste sa začali zaoberať problémami ktoré trápia občanov Serede a hlavne konšelmi na MsÚ, ktorí prdia do gatí , berú výplatu a tučné odmeny, ale ich robotu nevidieť ako zháňať všelijaké drby a písať a rozsievať nevraživosť medzi národom.
  Ako došlo poškodeniu cyklotrasy vápnovým alebo iným nápisom ???
  Viem, že toto okamžite zmažete , konečne sa naučte tolerovať aj iný názor ako tan Váš skreslený, veď roky nato máte !

  4
 17. Pre: Anonym 21. apríla 2024, 19:10
  Slavín predsalen nie je Sereď. Inak rovnaký trestný čin, len ten Slavín je viac vidieť…

  1
 18. Toto je tá vnútorná integrita rusofilov. Velebí všetko ruské ale v rusku nikdy nebol, po rusky nerozumie, všade chce vyjadrovať svoj názor a postoj za ktorý by v rusku už sedel zmlátený v base, využíva pre svoj život západné technológie a chcel by životnú úroveň západných krajín. O Rusku vie akurát to, že tam žije Putin a myslí si že keď bude mať iný názor ako ostatní tak bude niečím zaujímavý. Aký inteligentý musí byť človek ktoré putin označí za nepriateľa, v ruskej telvízii sa mu denne vyhražajú totálnym zničením a on k nemu ešte prechováva sympatie?
  S takýmito ľuďmi sa treba rozprávať ako s hlupákmi, lebo to sú ľudia, ktorí aj keď sa pozrú na slnko tak povedia že je zelené.

  3