back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Sviatkovali, pili a niektorí aj „búrali“. Polícia si posvietila na opitých vodičov

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Policajné hliadky boli počas veľkonočných sviatkov v teréne a vo zvýšenej miere dohliadali nielen na verejný poriadok ale aj na dodržiavanie pravidiel cestnej premávky.

V rámci intenzívnejších kontrol policajti zistili, od piatku do pondelka, na cestách nášho kraja celkovo 2️3 vodičov a cyklistov pod vplyvom alkoholu alebo drog.
▪️ 3 vodiči do promile
▪️ 6 vodičov nad promile
▪️ 3 vodiči pod vplyvom drog
▪️ 11 cyklistov, z ktorých viac ako polovica (6) boli pondelkoví „šibači“

ZA 4 DNI SME RIEŠILI 3 NEHODY S ALKOHOLOM

Policajti boli vyslaní k 3 dopravným nehodám, po ktorých vodiči nafúkali viac ako 1 promile. Všetkých riešime za prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

NAJVIAC „POD PAROU“ BOLA 44 ROČNÁ ŽENA

Vodička auta VW Passat nezvládla v nedeľu podvečer, na ceste I. triedy pri obci Kopčany v okr. Skalica, riadenie, zišla vpravo mimo cestu a narazila do stromu. Pri dychovej skúške jej policajti namerali v dychu 2,29 promile.

- Článok pokračuje pod reklamou -

JEDEN SKONČIL V ZÁHRADKÁCH A DRUHÁ ZAS „ZRUŠILA“ TRAFIKU

Dopravní policajti zasahovali aj pri dopravných nehodách v mestách Trnava a Piešťany.
18 ročný vodič na auta VW Passat mal v sobotu, krátko po polnoci, dostať na Bratislavskej ulici v Trnave šmyk. S autom vyšiel vpravo mimo cestu, kde narazil do brány, telekomunikačného stĺpu, oplotenia viacerých záhradiek a nakoniec skončil v poradí v tretej záhradke, kde poškodil aj 3 drevené domčeky. Policajti mu v dychu zistili takmer 1,5 promile.

V Piešťanoch zas 25 ročná (ne)vodička auta Ford Galaxy pravdepodobne neprispôsobila rýchlosť jazdy svojim schopnostiam a stavu cesty a v sobotu popoludní narazila do novinového stánku. Policajti mladú ženu podrobili dychovej skúške, pri ktorej nafúkala 1,79 promile.

ANI CEZ SVIATKY ALKOHOL ZA VOLANT NEPATRÍ!

Upozorňujeme vodičov, že jazdou pod vplyvom alkoholu ohrozujú všetkých účastníkov premávky. Preto budú policajti v kontrolách na cestách pokračovať aj naďalej a žiaden alkohol ani drogy vodičom tolerovať nebudú.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

PRIDAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!

Potvrdzujem, že som sa oboznámil a pochopil pravidlám diskusie.

Zadajte svoje meno tu

spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Najčítanejšie

spot_img
- Inzercia -spot_img

Aktuality