back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Starší žiaci na víťaznej vlne!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
V sobotu sme vycestovali na zápas do Levíc. Do zápasu sme nastúpili nekoncentrovaní, no i napriek tomu sme si vytvorili menší náskok, z ktorého sme ťažili. Nevyužívali sme veľa voľných šancí, ktoré sa napokon odrazili na skóre. Ďakujem súperovi z Levíc za kvalitný zápas, ktorý nám pomohol v príprave na blížiacu sa baráž o postup na MS.
V nedeľu sme si zmerali sily proti družstvu z Nitry. Naši hráči v úvode zápasu dostali od trénerov voľnú ruku čo sa týka hry v obrane, či v útoku. Chlapci hrali zodpovedne a s chuťou. V zápase sme „vyrotovali“ celú lavičku viackrát, pričom nebol vidieť veľký pokles herného tempa. Tento zápas nám pomohol vyselektovať si 13 hráčov, ktorí pôjdu zabojovať v posledných zápasoch skupiny Silver Západ. Ide o prvenstvo, ktoré nás posunie do barážového zápasu o postup na majstrovstvá Slovenska. Ďakujeme súperom z Nitry za dobrú prípravu na ťažké zápasy, ktoré nás čakajú v pokračovaní ligy, či už po hernej stránke, alebo psychickej stránke basketbalu a nebasketbalu.
Hodnotenie zápasu od Dávida Vargu: ”Proti družstvu z Nitry sme si spravili veľký náskok o niekoľko bodov. Zápas mal ale aj svoje chyby. Nedali sme spod koša niekoľko zakončení, boli momenty kedy sme nebránili čo sme mali. Zápas sme napokon ale aj tak vyhrali.”
Tréner: Matej Grill
Asistent: Tibor Kiss
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

PRIDAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!

Potvrdzujem, že som sa oboznámil a pochopil pravidlám diskusie.

Zadajte svoje meno tu

spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Najčítanejšie

spot_img
- Inzercia -spot_img

Aktuality