back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

NDS rekonštrukciu mosta v križovatke D1/R1 presúva pravdepodobne na začiatok apríla

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Počas niekoľkých týždňov postupne Národná diaľničná spoločnosť (NDS) upozorňovala vodičov na výrazné obmedzenia premávky v križovatke (tzv. štvorlístok) diaľnice D1 a rýchlostnej cesty R1 pri Trnave z dôvodu rekonštrukcie mosta.

Z prvotných informácií vyplývalo, že rekonštrukcia začne a teda obmedzenia budú aktuálne už od minulého víkendu k čomu nedošlo.

Rekonštrukcia mosta by podľa informácie, ktorú sme zistili na NDS mala začať po veľkonočných sviatkoch, teda niekedy začiatkom apríla. Presný termín NDS ešte nezverejnila.

Dá sa predpokladať, že dôvodom k oddialeniu prác na rekonštrukcii mosta a teda výrazných obmedzení v prejazdnosti kľúčovej a pre dopravu pre Slovensko aj Európu tranzitnej križovatky, došlo z dôvodu prác na D1 pred Bratislavou (búranie mosta), no najmä z dôvodu očakávaných komplikácií v doprave, ktoré by boli mimoriadne problémové práve počas veľkonočných sviatkov, kedy sa značná časť obyvateľov Slovenska presúva z východu na západ, resp. opačne.

O presnom termíne prác budeme verejnosť informovať ihneď ako overenú informáciu získame.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

  1. Pre AB, ruku na srdce, čo je Sereď? Prečo by malo nejaké prašivé mesto, kde je najväčšia atrakcia zásah kukláčov, byť uprednostnené pred jednym z najvyťaženejších dopravných uzlov, široko-ďaleko?
    Áno, most je dôležitý najmä pre obyvateľov mesta, ale v spoločenskej dôležitosti, je to na tých najpodnejších stupienkoch.

    4

PRIDAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!

Potvrdzujem, že som sa oboznámil a pochopil pravidlám diskusie.

Zadajte svoje meno tu

spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Najčítanejšie

spot_img
- Inzercia -spot_img

Aktuality

spot_img