back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Reakcia ministra vnútra k výzve strany SaS ohľadne migrantov

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

MV SR |MM| Liberáli z SaS dnes vyzvali Ministerstvo vnútra SR, aby zastavilo vydávanie potvrdení pre migrantov, o ktorých nevie, odkiaľ pochádzajú. Uvedomujem si, že strana SaS hľadá akékoľvek pokusy, ako získať pozornosť, no chcem tieto vyjadrenia uviesť na pravú mieru. 

Na rozdiel od predchádzajúceho vedenia rezortu vnútra sa v súčasnosti potvrdenia o zotrvaní cudzincov vydávajú výlučne v súlade so zákonom.

Zároveň tvrdé opatrenia a vyslanie jasného signálu všetkým prevádzačom, že slovenská hranica nie je deravá a bez kontroly, spôsobili, že nelegálna migrácia klesla prakticky na nulu. 

Hraničná a cudzinecká polícia totiž každého zachyteného migranta zadržiava do príslušného zariadenia, kde je jeho totožnosť riadne preverená. 

Odporúčam preto strane SaS, aby sa namiesto témy nelegálnej migrácie, ktorú som začal riešiť hneď v prvé dni od svojho nástupu na čelo rezortu, venovala otázke, ako ich predseda Richard Sulík nahradí ekonomickú škodu vo výške niekoľko stotisíc eur, ktorú spôsobil počas hýrenia v Dubaji.

Nelegálnu migráciu zvládame a budeme v ochrane našich hraníc aj naďalej pokračovať.

- Článok pokračuje pod reklamou -

Matúš Šutaj Eštok, minister vnútra SR

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

 1. V súlade so zákonom znamená úplne všetkým 😀
  Tento pán z Michaloviec, ktorý je celý svoj život prisatý na štátny cecok nám opäť nevysvetlil ako to predchádzajúca vláda nerobila podľa zákona a on to podľa zákona robí. Opäť a v zásade ako vždy, vyhlásenie bez pointy.

  3
 2. Ale poloretardovanej vacsine na svk stacia taketo hovno vyroky. V lete ked sa bude prechadzat jedna radost tak uz bude pamat aj tak rozlozena v alkohole 😀

  2
 3. Homo dezole, pre teba len jedna rada, odtrhni svoj pohlad na chvilu od gay porna a odopri si par boroviciek, svet sa hned rozjasni aj pre taku mensinu aku tu zastupujes…

  1

PRIDAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!

Potvrdzujem, že som sa oboznámil a pochopil pravidlám diskusie.

Zadajte svoje meno tu

spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Najčítanejšie

spot_img
- Inzercia -spot_img

Aktuality