back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Seniorka zastavila na zjazde z diaľnice a vedľa vozovky bez hanby vysypala vrece odpadu

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Policajtom Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave bol v uplynulých dňoch doručený podnet správcu komunikácie, ktorý zachytáva konanie 68-ročnej vodičky osobného motorového vozidla v blízkosti zjazdu z diaľnice D4.

Seniorka zastavila vozidlo v zákrute z dôvodu vysypania odpadu na miesto mimo vozovky. Keby vrece s odpadom zaniesla napr. do zberného dvora, nebolo by zo strany dopravných policajtov potrebné objasňovať priestupok v zmysle ustanovení zákona č.79/2015 Z. z. o odpadoch.

Po vykonaní potrebných úkonov policajti spis predložili na oddelenie životného prostredia, odpadov a cestného hospodárstva.

 

zdroj: FB/Polícia SR Bratislavský kraj
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

  1. 5000€ pokuta a autom ktorym priviezla smeti zhabat dat do drazby a peniaze pouzit na cistenie zivotneho prostredia, ak si pre nu pride policia vyrazit dvere a vytiahnut z domu za vlasy.
    myslimsi,ze nikto by ani papier od zuvacky viac nevyhodil.

  2. súhlasím s príspevkami ostuda a uder…zverejniť totožnosť, poriadna pokuta ak nemá financie. tak minimálne 100 hodín verejnoprosprešných prác- zbierať odpadky po takých ako sú ona.. žiadne anonymne – v reflexnej veste s nápisom SOM PRASA

  3. Tak by to bolo správne, ako píše exemplárne potrestať! ľudia sú prasatá, vyhodiť to na niektorom sídlisku do kontajnera by ju nestálo nič, ani hanbu!

PRIDAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!

Potvrdzujem, že som sa oboznámil a pochopil pravidlám diskusie.

Zadajte svoje meno tu

spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img