ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Aj toto je riešenie, ako nebezpečenstvu zabrániť…

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Nie raz sa stalo, že medializácia a upozornenie, akoby pohnala kompetentných konať, každopádne vďaka upozorneniu čitateľa a následnému zverejneniu sa tentokrát tak stalo a zabránilo sa tak možnému nebezpečenstvu.

Len nedávno sme zverejnili fotografie verejného osvetlenia (funkčného a vnoci svietiaceho) na Jesenského ulici v Seredi s odkrytou časťou, kde hrozilo možné nebezpečenstvo úrazu elektrickým prúdom.

Dnes je už odkrytý otvor prekrytý a zabezpečený aspoň plastovými eskapáskami.

 

Informáciu o poškodenom osvetlení sme priniesli v tomto článku:

Čakajú kompetentní na úraz elektrickým prúdom?

- Článok pokračuje pod reklamou -

- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

  1. Raz ukáž, že to vieš a budeš to robiť stále. Potom to raz neurobíš a budeš za chuja.

  2. Toto bolo v prvom článku citujem – 1. Sú tomu asi tri týždne, čo našu redakciu kontaktoval nespokojný občan poukazujúci na odkrytú časť stĺpa elektrického osvetlenia na Jesenského ulici,
    2. Tento stĺp sme postupne monitorovali a čakali sme či kompetentní… neviem či sa tomu smiať, pretože je to vážna situácia. Niekto tri týždne monitoroval stĺp v takomto stave a čakal? To pri ňom držal stráž? A otázka – prečo sa pán Majko neišiel informovať osobne na MÚ prečo to neurobia, a prečo p. Majko a nie niekto iný? Preto aby nás mohol o tom informovať ako to robil aj v minulosti.

  3. Kto to ma na starosti.To ozaj si nenajde niekto zodpovedny cas nato aby tam niekoho poslal opravit to?Naco potom to riesime vobec?????????????

  4. Seredan pýtaš sa kto to má na starosti, pred rokom by si sa to tu na SOL bol dozvedel aj s vyvodením zodpovednosti. Časy sa zmenili, dnes sa to tu už nedozvieš.

  5. A čo Nicola Danihelova žijúca v dedine Šoporňa pochádza zo Sereďi vedome roznáša syfilis

PRIDAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!

Potvrdzujem, že som sa oboznámil a pochopil pravidlám diskusie.

Zadajte svoje meno tu

spot_img
- Inzercia -spot_img