back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Stalinove slzy, GORBATSCHOW, Jelzin a Putinka – hovorí sa, že ruská je dobrá len vodka…

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

No to musia posúdiť tí, ktorí kvalitu alkoholu vedia zhodnotiť. Podľa možnosti nie množstvom jeho konzumácie.

V každom prípade, doteraz po každom významnom predstaviteľovi bývalého socialistického  ZSSR a súčasnej Ruskej federácie, je vodka skutočne nazvaná.

Asi najväčší komerčný úspech zožala vodka Putinka.

„Až půl miliardy dolarů (téměř 11 miliard korun) mohl ruský prezident Vladimir Putin vydělat v letech 2004 až 2019 z prodeje oblíbené vodky, která nese jeho jméno. Vyplývá to z informací, které zjistil a zveřejnil ruský investigativní web Projekt.“ – publikoval portál  iDnes.cz.

A dodáva, že väznený bojovník proti korupcii Alexej Navalnyj s tímom v roku  2021 odhalil prepojenie jednej z firiem spájaných s touto vodkou na výstavbu Putinovho luxusného paláca pri Čiernom mori.

Takže, ako inak, znovu je to len a len o biznise…

- Článok pokračuje pod reklamou -

Foto: (C) Milos Majko – vodka zo súkromnej zbierky autora. V súčasnosti sa niektoré balenia vodky (ak je ešte v predaji) môžu líšiť od uverejnených, nakoľko ide o alkohol starý až tri desaťročia. 

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

 1. Zavolajte si tam Hegera,on vyčísli skutočnú hodnotu tých vodiek,veď on je odborníkom na predaj vodky.Veľká škoda,že sa dal na politiku,tam načisto pohorel aj s Matelkom,Domovníkom a ich verným užitočným idiotom,,tzv. investigatívnym novinárom píšucím oslavné články na najlepšiu ,,protikorupčnú vládu“.Ako povedal svojho času bývalý prezident Kiska,že len idiot nemení svoje názory.Dočkáme sa toho aj v SOL ?

 2. Na tomto blogu po dlhom čase kenečne výstižný komentár. Keby tento blog nebol z doby ktorú tak vedúci majiteľ tak neznáša tak by som ti dal aj páčik. 😁

 3. Všimnite si ako ani „MU“ o momentálnej politickej téme kde je zahrnutý aj Budajko.
  Minulý týždeň tu v Seredi rečnil Heger jeho rozprávky o stabilite a novej politickej krvi ktorú jeho strana predstavuje a tých pár ľudí čo tam bolo mu to hltalo slovo za slovom.
  A dnes ?
  politická mŕtvola ktorého strana je už dnes odsúdená na zánik.

 4. Toto je demokracia,kam zmizol komentar s Nagym.Je to tu hnoj na tomto seredonline

 5. pre 22,58 admin asi vie dôvod prečo nejaký koment zmaže.asi voľačo porušil.kolegova žena má stránku na oblečenie a keď v práci počúvam čo všetko tam vyvádzajú tie diskutujúce neviem si predstaviť čo robia v takýchto novinách.to musí byť strašné.tu za hodinu napíšu viac ľudia ako u nej za týždeň!!!!!

PRIDAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!

Potvrdzujem, že som sa oboznámil a pochopil pravidlám diskusie.

Zadajte svoje meno tu

- Inzercia -spot_imgspot_img
spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Najčítanejšie

- Inzercia -spot_img

Aktuality