Tento tankodrom (koľajové priecestie) leží tiež už dlhé roky starým vedením mesta nepovšimnuté!!!

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Nedostatky v infraštrujtúre mesta (a v meste) a dokonca aj takéto skutočne trpezlivosť ľudí po dlhé roky skúšajúce železničné priecestie viac menej netrápi nikoho iného, okrem tých občanov, ktorí si na takomto priecestí denne ničia svoje autá.

Pripájam ďalšie fotky z našej dedinky. Tento tankodrom (koľajové priecestie) leží tiež už dlhé roky starým vedením mesta nepovšimnuté!!! Dúfam že sa to novým zložením vedenia mesta zmení!!!
Zdroj: FB
 
Ako vo svojom statuse správne uviedol obyvateľ Horného Čepeňa, stav tohto priecestia (nepatrí Mestu Sereď, ale železiciam) po dlhé roky netrápil vedenie mesta a samosprávu. A to napriek tomu, že práve Horný Čepeň už dva razy vygeneroval poslanca MsZ a dokonca naposledy aj kandidáta na primátora mesta.
Možno je potrebné viac sa pýtať občanov – voličov na ich potreby a následne pre reálne zlepšenie ich života – v tomto prípade dopravnej infraštruktúry aj niečo urobiť. Možno len systematicky tlačiť na vlastníka priecestia, aby ho dal do poriadku.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. A čo by ste chceli zoberte kýbel s kléberom a zamažte tie podvaly….
  Najprv treba opraviť most potom nejakú nepodstatnú odbočku mimo centra

 2. … a na tom obrázku to vôbec nevyzerá tek zle, ako sa po tom zle jazdí. Keď som tadiaľ viezol prívesný vozík s pieskom, tak som sa bál, aby mu tam neodpadli kolesá a to nebol naložený príliš. Auto niečo znesie, ale nápravy si to časom odnesú.

 3. Poradím. Nauč sa jazdiť s prívesným vozíkom po nerovnom teréne a kolesá Ti neodpadnú. Akou rýchlosťou jazdíš po spomaľovačoch?

 4. § 16 Rýchlosť jazdy

  (1) Vodič je povinný rýchlosť jazdy prispôsobiť najmä svojim schopnostiam, vlastnostiam vozidla a nákladu, poveternostným podmienkam, stavu a povahe vozovky a iným okolnostiam, ktoré možno predvídať. Vodič smie jazdiť len primeranou rýchlosťou, aby bol schopný zastaviť vozidlo na vzdialenosť, na ktorú má rozhľad.

 5. Navrhujem zmeniť názov článku na:
  Tento tankodrom (koľajové priecestie) leží od 24. 11. 2022 nepovšimnutý aj novým vedením mesta.

 6. Áno, nové vedenie malo za 2 týždne po voľbách opraviť všetky cesty a chodníky v meste a hlavne cudzie železničné priecestia (ŽSR), to už je na diagnózu

 7. Ak nové vedenie nemalo opraviť cudzie železničné priecestie, z akého dôvodu malo opraviť cudzie železničné priecestie staré vedenie? To už na diagnózu nie je?

 8. Ozaj sa treba obrátiť na železnice, ale keďže nie sú schopné opraviť priecestie v obci Gáň, ktoré je určite viac frekventované a ma väčší význam, pochybujem žeby sa tak skoro niečo zmenilo. Tým nechcem povedať, že to nie je potrebné.

 9. Viem ze keď sa to riešilo pred asi 15 rokmi,bolo to v správe železníc….mesto môže apelovať,ale ak zase príde iba na vymenu za nové drevené skončí to o pár rokov rovnako…

 10. Horný Čepeň poznajú len pred voľbami, samozrejme že priecestie patrí ŽSR, ale mesto má väčšiu páku ako samostatný občan, alebo posranec, ak sme mimo centra mesta, ako tu píše horná pečeň, tak sa sem nechoďte prechádzať a bicyklovať, odrežem vám ventilky a šnúrky. Nasrat.

 11. Aký tankodrom? Kto je vinný? Keď naposledy robil asfalt od železnice po ihrisko ešte pred kanalizáciou, opravené bolo aj priecestie. Ale keďže do firmy Lukabeton týždenne jazdia 3 a viac 30 tonovych so strkmi, cisterny s cementom, to čo navozia kamióny materiálu, vyvozí firma vo forme betónových výrobkov, čiže tá istá váha prejde priecestim x 2!!! DAL BY SOM TO K NAHRADE BETONARKE. Nech si hovorí kto chce, čo chce. Pokiaľ tam nebola, priecestie vydrzalo roky!

 12. Choďte sa previezť do Suroviec, kde je priecestie na rovnakej trase Sereď – Leopoldov. Cesta vysoko frekventovaná v porovnaní s H. Čepeňom, tak mi tu nehovorte o Lukabeton, keď v Surovciach to ide, priecestie je bezpecne, tam sa nebojíte, že odtrhnete nápravu, že Vám vytŕčajúce časti dosiek pretnu pneumatiku. Prečo to z pohľadu ŽSR v Surovciach islo a v Cepeni nie ? Možno len intenzívnejší lobing zo strany mesta/obce na kompetentných. V Seredi sa príliš veľa pozornosti venovalo štadiónu .

 13. Nie Ondrík, ale Karmažínko. Ten spravil toho najviac, hlavne pre Čepeň. 😁

 14. Keby ste na tom priecestí prispôsobili rýchlosť jazdy, tak by ste nemuseli písať o vybúchaných tlmičoch, nápravách a deravých pneumatikách.

 15. Pre Anonym 31. decembra 2022, 9:11, dodám k tomu, že z Vašich slov je jasné, že tadiaľ nejazdite, inak by ste toto nenapísal

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články