Špinavou vodou dodávateľ zákazníkov obťažuje aj tento týždeň. Stále jej dodávku platia 2 X. Dokedy?

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď | Špinavá a vo väčšine prípadov nielen na pistie, ale ani na pranie či sprchovanie nepoužiteľná voda do domácností a firiem dodávaná verejným vodovodom, bola témou telefonátov a e-mailov do redakcie aj v tomto týždni.

Dostali sme hneď niekoľko fotografií od viacerých obyvatelov mesta. Teda problém bol znovu nie lokálny a poškodených ľudí je znovu nepochybne hodne. Otázka je, kto z nich sa bude domáhať svojich práv voči dodávateľovi.

Vzhľadom na dlhoročný sledovaný vývoj NEriešení problému v prospech občanov mesta samosprávou skutočne stále vidíme cestu v tvrdom tlaku občanov na vedenie mesta a to primátora a štatutára Mesta Sereď Ing. Martina Tomčányiho, ktorý zodpovedá za chod mesta. Problém špinavej vody je totižto aj problémom mesta. A vážnym.

Na poslednom zastupiteľstve odzneli informácie, že primátor Tomčányi už nieje v “top” manažmente vodárenskej spoločnosti čo dokazuje, že zase až také zásadné slovo pre riešenie problematiky zase nemal. Určite sa však Tomčányi spolu so zástupcom Veselickým voči poškodeným občanom zachovali vrcholne neseriózne a to v kľúčovom čase, kedy stovky občanov malo záujem problematiku riešiť.

Viac informácií nájdete v archívnych článkoch publikovaných tu: https://www.seredonline.sk/kvalita-pitnej-vody/

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články