Môže sa stať, že občanom dojde trpezlivosť a pristúpia k podstatne tvrdším prejavom nespokojnosti, ako verejná kritika

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Slušný človek by očakával, že primátor aspoň na základe otvorenej kritiky občanov zjedná nápravu. To by ale musel byť slušný a chápavý aj samotný primátor  Tomčányi. Do piatka večera totiž žiadna technika ani kosci na sídlisko „nezablúdili“. Či ide o nedbanlivosť, alebo pomstu za verejnú kritiku občanov nevedno. Pre výsledok je to ale jedno.

Primátor svoje od občanov dostáva aj v diskusii:

dpc tam | 26-06-2019 23:35:12 |
tu sa kosi iba pred MsU a maly park, tam musi byt furt 2cm travicka, na zbytok mesta je-bu zvysoka. evra na dalsie kosacky a ludi nie su, ale futbalistom naj-ebu miliony na pockanie – na nich sa prachy najdu vzdy.

názor | 26-06-2019 23:35:07 | 
Nerozčuľujte sa! Treba šetriť na štadión.

zvedavý | 27-06-2019 08:33:03 | 
nech si prečíta p. primátor aj kritiku, nie len chválospevy od prisluhovačov
odmeny by mali byť len symbolické, v platovom vyjadrení je zhodnotená práca odvedená pracovníkom
ale p.primátor je štedrý/p.Krajčovič-za čo dostal desaťtisíce?!p. Veselický-za čo dostal desaťtisíce?!
a stále je ešte aj pre radovánky futbalistom-státisíce.
Takto sa gazduje /rozhadzuje/-potom sú chodníky-nechodníky,potom je nepokosené,špina v meste………
Dúfam, že SOL čítajú aj poslanci, vyjadrite sa prosím !!!!!

- Inzercia -

čo sa sťažujete? | 27-06-2019 09:06:33 | 
doteraz pršalo a nedalo sa kosiť. Teraz je teplo, tiež sa nedá kosiť. Keď to mesto nezvláda vlastnými strojmi a ľuďmi, nech si prenajme firmu, ktorá to bude robiť

Garbiar | 27-06-2019 09:14:29 | 
S tými stratenými psami vo vysokej tráve je to bohužiaľ trefné. Tráva pomaly po kolená. Za psov si platíme dosť vysoké dane, aby „vystalo“ aj na koscov.

Pokial | 27-06-2019 09:42:17 | 
Nebudu zabezpecene zakladne funkcie mesta nemali by byt ziadne odmeny ani nic podobne.. Vo firmach si tiez nedavaju odmeny za nekvalitne vykonanu pracu.. Hlavne tie predvolebne sracky ze v mestw si postavime pyramidu atd.:) staci ked sa postaraju o to co je treba cistota v meste udrzba zelene chodnikov ciest a kriminalita..

Drnda | 27-06-2019 12:20:45 | 
V trave je strasne vela komarov ako cele zle deti sa nemaju ani kde hrat a to ihrisko no skoda slov

Alergik | 28-06-2019 07:17:06 | 
Odhliadnúť od alergie stačí, že zaprší, zakvasí to a toho smradu čo sa vyprodukuje.Nemá niekto seredské noviny. Tam nasľuboval, kde všade primátor nasadí stromy a rastliny. Lebo za 4 roky dal vyrubať viac stromov ako nasadil. Vznikajú prázdne plochy kde niekedy boli kríky stromy.Tomčany je obyčajná sľubotechna. Ak ich nájdem tak mu ich pošlem.

Skuby | 28-06-2019 10:53:48 |
Tomcanyho chvalia ti,ktori z neho profituju podobne
ako profituju smeraci z kontaktov strany Smer/ preto maju vzdy istych 20%
voličov/
Pan primator ozaj by bolo nacase pokracovat v zuslachtovani mesta..
Nejako vam dosli vsetkym sily alebo napady? Ale skor sa asi budete vyhovarat na nedostatok financii
Ale tak sa opytam Na svoje stedre platy a odmeny mate?Mesto vam je akosi ukradnute az druhorade
Chyba ludi ze volia stale tu istu garnituru .To bolo predvolebnych slubov
Myslite ze volici zabudaju ale sa mylite…

TM33 | 28-06-2019 21:06:57 | 
Som názoru, že pri lepšej komunikácii vedenia mesta s obyvateľmi, by takéto situácie nemuseli vôbec vzniknúť. Všetko je to o komunikácii, nie sú hlúpy vedia pomôcť, participovať na veciach verejných. Je tu veľa mladých rodín, ale aj dôchodcov – ľudí čo sa vedia zapojiť priložiť ruku k dielu aby ich okolie- mesto vyzeralo lepšie a krajšie.
Druhà vec je ako samospráva ale aj poslanci komunikujú s občanmi, prihliadajú a snažia sa im pomôcť. / zatiaľ to vidíme, len pred voľbami keď voličov potrebujú a nasľubujú/

Tak teda čo si o vedení mesta primátorom Tomčányim myslia občania vieme.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články