back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

„Žiadosť o urýchlené pokosenie“ – občania už nevedia, na koho sa majú obrátiť

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Dnes sme do redakčnej pošty dostali ďalší e-mail ďalšieho nahnevaného obyvateľa mesta. Nasledoval telefonát, v ktorom sa sťažoval na nepochopiteľný prístup zo strany vedenia mesta a to konkrétne primátora. O tom ale neskôr. Teraz aktuálne k nepokosenej tráve:

Pán Majko vedeli by ste pomôcť občanom ul. Novomestká s okamžitým pokosenim trávy resp. buriny nakoľko sa v nej už strácajú deti a o psoch ani nehovoriac. A o ihrisku co tam urobili resp. neurobili jeden koník a hojdačka je na výsmech a keď som chcel na vlastné náklady urobiť niečo pre naše deti tak tých povolení co by som musel dodať bolo neúrekom tak som od zámeru s nechuťou upustil. 

S pozdravom Antala Norbert Novomestká 43/42

– – –

Pán Antala, SOL a ja Vám vieme pomôcť iba otvorenosťou a sprostredkovávaním  informácií pre verejnosť.  Za údržbu mesta, verejnej zelene a poriadok zodpovedá priamo občanmi volený a platený zástupca, primátor a štatutár mesta  Ing. Martin Tomčányi.

Ak by bol záujem zo strany vedenia mesta, teda primátora Tomčányiho, či jeho zástupcu Veselického – sprostredkovali by sme aj viac. Žiaľ, títo dvaja volení zástupcovia platení nepochybne aj z Vašich daní, akýkoľvek pokus o komunikáciu vo veciach verejných už niekoľko rokov ignorujú. Evidentne ich nezaujímajú postrehy zo strany občanov, keďže aj verejné stretnutia konané v prvom volebnom období raz mesačne, na začiatku druhého obdobia zrušili.

- Článok pokračuje pod reklamou -
Autor: Foto: autor e-mailu, obyvatel mesta Sereď

Občania a ich potreby  ich nezaujímajú dlhšie, ako dva mesiace pred voľbami a prioritou pre nich je jedine Váš hlas, ktorý v deň volieb očakávajú v hlasovacej urne.Tak mi to vychádza z dlhoročných skúseností, postrehov a anylýzy ich správania.

Pán Antala, primátor Tomčányi so svojim zástupcom v tomto volebnom období rieši podstatne náročnejšie problémy, ako je nepokosená tráva pred Vašim činžiakom. Jeho aktivity sú nepochybne namierené najmä na hľadanie cestičiek, ako obstáť v konntrolórkou  podanom trestnom oznámení vo veci nezákonného vyplatenia takmer  150 000 Eur odmien svojmu zástupcovi, prípadne sa pripravuje na obranu vo veci nulovej reakcie pri vedení rokovania MsZ a konkrétne hlasovaní o zámere miliónovej dotácie z mestských peňazí  súkromnému športovému klubu / akciovej spoločnosti, ktorý má mať cez člena dozornej rady a jedného zo sponzorov napojenie na kriminálne podsvetie. Netvrdím že má, no akosi doteraz sa verejne k informáciám prezentovaným P.Sabom nik  (ani primátor) verejne nevyjadril.

Pán Antala, už v telefonickom rozhovore som Vám povedal, že mi je ľúto neskutočnej arogancie, ktorá za posledných osem rokov sa  v meste udomácnila rovnako, ako drogy, ich predajcovia, množstvo bezdomovcov a samozrejme špina, odpadky a neskoro kosená tráva dokonca aj na detských ihriskách.

Pán Antala, verím, že pán primátor keď už nie z povinnosti, tak aspoň pre hanbu zabezpečí pokosenie verejného trávnika pred Vašim činžiakom, aby na detskom ihrisku nehrozila strata Vašich detí, či nachytanie kliešťov presne, ako ste mi to spomínali v rozhovore.

Prajem Vám a Vašej rodine príjemný zbytok večera.

Miloš Majko

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články