back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Krátko pred polnocou v Seredi horelo – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď | Krátko pred polnocou v Seredi na Bratislavskej ulici opätovne horelo.

Pri požiari jednej z hál v bývalom Mäsopriemysle zasahovalo niekoľko hasičských jednotiek. Na mieste sa nachádza hliadka OO PZ zo Serede, aj odborník na zisťovanie príčin vzniku požiaru.

Bližšie informácie prinesieme po ich overení.

– – –

AKTUALIZOVANÉ  3.6.2026 – tlačová správa KR HaZZ Trnava:

POŽIAR BUDOVY V SEREDI: ŠKODA PREDBEŽNE VYČÍSLENÁ NA 50 000 EUR 

- Článok pokračuje pod reklamou -

Dňa 2. júna 2026 o 22.35 hod. bol na tiesňovú linku nahlásený požiar budovy na Bratislavskej ulici v Seredi (okres Galanta).

Na miesto udalosti boli vyslaní profesionálni hasiči z hasičských staníc v Seredi a Trnave, ako aj členovia dobrovoľných hasičských zborov obcí Váhovce, Vlčkovce, Križovany nad Dudváhom a Pata.

Počas zásahu hasiči vykonávali prieskum požiariska pomocou termovíznej kamery, zabezpečovali odvetrávanie zadymených priestorov a ochladzovanie okolia objektu, aby zabránili ďalšiemu šíreniu požiaru.

Pri udalosti nedošlo k zraneniu osôb. Príčina vzniku požiaru je v súčasnosti predmetom vyšetrovania.

Priama materiálna škoda spôsobená požiarom bola predbežne vyčíslená na 50 000 eur.
Hasičský a záchranný zbor naďalej vykonáva úkony smerujúce k objasneniu okolností vzniku požiaru.

Foto: HaZZ

. . .

Foto: čitateľ SOL a Milos Majko

- Článok pokračuje pod reklamou -

 

spot_imgspot_img
- Inzercia -spot_img
-spot_img

Ďalšie články

  1. Už čakám kedy zhorí hento vedla rakety…to bývale ubytovanie..zo zadu tam maju fetaci dieru..a chodia do vnutra..no v nocnych hodinach je ich tam požehnane po tych izbách…

    1
  2. odkedy prepustili tu fetacku z basy tak zase horí, a stale sa to toci okolo bratislavska/trnavska. vsetci o nej vedia ze ked nema drogy tak ma tieto svoje podpalacke manie. otazka ale je , preco sa stakymi ludmi nic nerobi, zlyhava mesto , stat ?

  3. Prečo sú vždy komentáre keď niekde horí, či niekto popíjal? Vám drbe? Požiar spôsobuje len alkohol alebo čo?

PRIDAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!

Potvrdzujem, že som sa oboznámil a pochopil pravidlám diskusie.

Zadajte svoje meno tu

- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Najčítanejšie

- Inzercia -spot_img

Aktuality

- Inzercia -spot_img

Sponzorované