Sereď | Krátko pred polnocou v Seredi na Bratislavskej ulici opätovne horelo.
Pri požiari jednej z hál v bývalom Mäsopriemysle zasahovalo niekoľko hasičských jednotiek. Na mieste sa nachádza hliadka OO PZ zo Serede, aj odborník na zisťovanie príčin vzniku požiaru.
Bližšie informácie prinesieme po ich overení.
– – –
AKTUALIZOVANÉ 3.6.2026 – tlačová správa KR HaZZ Trnava:
POŽIAR BUDOVY V SEREDI: ŠKODA PREDBEŽNE VYČÍSLENÁ NA 50 000 EUR
Dňa 2. júna 2026 o 22.35 hod. bol na tiesňovú linku nahlásený požiar budovy na Bratislavskej ulici v Seredi (okres Galanta).
Na miesto udalosti boli vyslaní profesionálni hasiči z hasičských staníc v Seredi a Trnave, ako aj členovia dobrovoľných hasičských zborov obcí Váhovce, Vlčkovce, Križovany nad Dudváhom a Pata.
Počas zásahu hasiči vykonávali prieskum požiariska pomocou termovíznej kamery, zabezpečovali odvetrávanie zadymených priestorov a ochladzovanie okolia objektu, aby zabránili ďalšiemu šíreniu požiaru.
Pri udalosti nedošlo k zraneniu osôb. Príčina vzniku požiaru je v súčasnosti predmetom vyšetrovania.
Priama materiálna škoda spôsobená požiarom bola predbežne vyčíslená na 50 000 eur.
Hasičský a záchranný zbor naďalej vykonáva úkony smerujúce k objasneniu okolností vzniku požiaru.
Foto: HaZZ
. . .
Foto: čitateľ SOL a Milos Majko










Stále niečo horí. Prečo sa to deje? Znova niekto popíjal?
Už čakám kedy zhorí hento vedla rakety…to bývale ubytovanie..zo zadu tam maju fetaci dieru..a chodia do vnutra..no v nocnych hodinach je ich tam požehnane po tych izbách…
Elena dajme si rande …sy sexy
odkedy prepustili tu fetacku z basy tak zase horí, a stale sa to toci okolo bratislavska/trnavska. vsetci o nej vedia ze ked nema drogy tak ma tieto svoje podpalacke manie. otazka ale je , preco sa stakymi ludmi nic nerobi, zlyhava mesto , stat ?
Prečo sú vždy komentáre keď niekde horí, či niekto popíjal? Vám drbe? Požiar spôsobuje len alkohol alebo čo?