ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Akcia „SEGAL“: Na západe Slovenska muž zneužíval nevlastnú dcéru na sexuálne praktiky už od jej 3 rokov

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Prezídium PZ SR |MM| Policajti odboru počítačovej kriminality NCODK Prezídia Policajného zboru v súčinnosti so zásahovým tímom PPÚ Bratislava realizovali dňa 26. marca 2026 v skorých ranných hodinách na území Bratislavského kraja policajnú akciu s krycím názvom „SEGAL“.

V rámci akcie bola zadržaná jedna osoba a vykonaná domová prehliadka. Vyšetrovateľka odboru počítačovej kriminality po vykonaní procesných úkonov vzniesla obvinenie voči 59-ročnému mužovi pre zločin znásilnenia v súbehu so zločinom sexuálneho násilia a pre zločin výroby detskej pornografie v súbehu s prečinom prechovávania detskej pornografie.

Podľa našich doterajších zistení mal obvinený najmenej od roku 2020 zneužívať bezbrannosť a nízky vek svojej nevlastnej dcéry už od jej 3 rokov, pričom voči nej mal vykonávať rôzne sexuálne praktiky a minimálne v jednom prípade malo dôjsť aj k súloži.

Zo svojej trestnej činnosti si mal vyhotovovať obrazové a audiovizuálne záznamy a tieto následne dlhodobo uchovávať na elektronických zariadeniach. Zároveň si mal zadovažovať aj ďalší materiál s obsahom detskej pornografie.

Vyšetrovateľka podala podnet na vzatie obvineného do väzby, ktorému Okresný súd Malacky vyhovel.

V prípade dokázania viny hrozí obvinenému trest odňatia slobody na 7 až 15 rokov.

spot_imgspot_img
- Inzercia -spot_img
-spot_img

Ďalšie články

  1. Táto zrúda si ani nezaslúži žiť. Nechať ho zomrieť o hlade a smäde. K čomu takýto jedinec? A matka je kde? Chcem presvedčiť sám seba, že o tom nevedela . V opačnom prípade , to isté.

PRIDAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!

Potvrdzujem, že som sa oboznámil a pochopil pravidlám diskusie.

Zadajte svoje meno tu

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Najčítanejšie

- Inzercia -spot_img

Aktuality

- Inzercia -spot_img

Sponzorované