KR PZ Trnava |MM| Policajtom z galantskej kriminálky sa podarilo úspešne objasniť závažnú drogovú trestnú činnosť a zabrániť tak ďalšiemu šíreniu drog v regióne.
V rámci akcie s krycím názvom „RUDY“ vykonali dve domové prehliadky v obciach okresu Galanta. Počas nich zaistili drogy a zadržali dvoch podozrivých mužov vo veku 44 a 36 rokov.
V priebehu vyšetrovania bolo zistené, že dvojica recidivistov, si po vzájomnej dohode zadovažovala, prechovávala a prepravovala väčšie množstvo pervitínu a marihuany. Tie následne predávala v okrese Galanta.
Okresný vyšetrovateľ obom vzniesol obvinenie za zločin neoprávnená výroba a obchodovanie s omamnou látkou a psychotropnou látkou. Zároveň spracoval návrh na ich väzobné stíhanie, s ktorým sa sudca stotožnil. Hrozí im trest odňatia slobody na 7 až 15 rokov.
Upozorňujeme, že polícia v boji proti drogovej kriminalite postupuje nekompromisne a s maximálnym nasadením.







asi som tu priskoro 😀
A Bogdan kedy pôjde? Predáva drogy fetuje šoféruje a toje v poriadku asi je dobrí informator 🙂
Koho zobrali??
Kto to?
Dnes lietal na vinohradoch nad Váhom čierny vrtuľník,neviete prečo ,pri váhu už asi hodinu sa tam točil a bol dosť nízko
Denisko nikdy nikoho neojebal je to dosť férový človek….
Bogdanko11111 geco preco tu pises take veci na bogdana?
On je dobri clovek narozdil od teba ti rasista.
Bogdanko zdicki kazdemu pomoze
Jáj dúfam že chalani s freee p…podajú stažnost.nech ich prepustia…vsak drogy su v pohode..podla nich..stroskotanci…
A Vlčeka kedy?predáva jazdi pod vplyvom drog drogy diluje ďalej.. to je v poriadku??
A Vlčeka kedy?predáva jazdi pod vplyvom drog drogy diluje ďalej.. to je v poriadku??
Odkial ?pre iha
ten vrtulnik je policajny dnes lietal nad lesom velka maca asi hladaju niečo 🤣
Či niečo najdu s vrtulnika no neviem 🤷♂️
Dunduc kedy pôjde ten patkany