back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Je hrozné vidieť, čo sa stalo s ľuďmi na Slovensku

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Nikita Slovák

Sme najhlúpejší žiaci demokracie, hlupaci z poslednej lavice a preto opakujem znova a znova.
Je hrozné vidieť, čo sa stalo s ľuďmi na Slovensku. Z krajiny obohnanej ostnatým drôtom, kde zatvárali za vtipy a rušili cudzie rádiá, sivej chudobnej krajiny, ktorá dekády živila 140 000 rusských vojakov a ich rodiny, z krajiny, kde nič nebolo dostať a aj na to nič sa čakalo v hodinových radoch. Namiesto vďaky za slobodu sme sa stali krajinou hejterov, komunistov a russofilov.
Aj ja si pamätám, ako vojaci strieľali našich ľudí na hraniciach, ako ich dotrhali psi a udávali ľudia z pohraničných dedín. Utekali cez vodu, šťastlivci, čo sa dostali do Chorvátska utekali do Rakúska, dokonca ľudia utiekli aj podomácky vyrobeným balónom. Lebo chceli žiť v slobode.
A dnes nadavaju na tých, ktorí nám kedysi najviac pomáhali. Na západné krajiny. V USA žijú dva milióny Čechov a Slovákov, ktorí si tam našli prácu, denný chleba a budúcnosť. Celý svet pomáhal našim utečencom.
Nadávajú na USA, ktoré nás v živote neobsadili, po vojne nám išli pomáhať Marshallovým plánom, ktorý sme kvôli russkom museli odmietnuť. A dnes sa pozrite, ako vyzerajú krajiny, ktoré plán obnovy prijali a ako vyzerajú tie, ktoré boli pod rusským vplyvom.
Russko? Nikdy! Najväčšia komunita zahraničných Slovákov žije v USA.
Môžete mi prosím napísať, čo mnohých Slovákov na Russku tak vzrušuje? Vrátane Fica a Danka. Pretože nepoznám Slováka, ktorý by tam túžil nielen žiť, ale ani pracovať.
Mimochodom mentálny svet USA VS Russko vidíme ukážkovo na 2 krajinách, Severná a Južná Kórea. Jednu mali pod vplyvom USA a ich výrobky dnes vlastní každá jedna domácnosť, pričom o ich vyspelosti nepochybuje nikto, no a druhú mali pod vplyvom Russaci, to čo po nich ostalo je tragédiou dodnes.
Detto krajiny, ktoré prijali Marshallov plán VS krajiny, ktoré „prichýlili“ Russi. Ten rozdiel sme po páde železnej opony videli všetci. Stačilo prekročiť hranice, napr tie najbližšie, a pozrieť sa do Rakúska.
Vy obdivovatelia smeru, Hlasu.Putina a kovaných boľševikov, ste ako prasatá zvyknuté žiť tam, kde vám sypú šrot. Deti komunistov a hlinkovcov, nikdy nepochopíte, prečo sa ľudia dokážu obetovať za ideály. To vám nič nehovorí. Vám bolo za komančov dobre, mohli ste za žobrácky plat spávať v robote a sem tam ukradnúť nejaké trubky, vodovodnú batériu, alebo čokoľvek, čo nebolo pribité ….“ale ozajstné vlastenectvo už dávno ukradli vám.

Zdroj: FB

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články