back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

JUNIÁLES spojený so súťažou o najchutnejší rumový závin

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

V nedeľu 30. júna sa v Dennom centre pre seniorov v Seredi uskutočnil tradičný JUNIÁLES, ktorý tento rok priniesol so sebou aj jedinečnú súťaž o najchutnejší rumový závin. Akcia prilákala mnoho členov, ktorí si prišli vychutnať nielen skvelú atmosféru, ale aj gurmánske pochúťky pripravené šikovnými seniorkami.

Do súťaže sa zapojili miestne gazdinky, známe svojím cukrárskym umením. Každý závin bol jedinečný a svedčil o veľkej zručnosti a kreativite svojich autoriek. Trojčlenná porota mala neľahkú úlohu ochutnať všetky prihlásené záviny a vybrať tie najlepšie.
Po dôkladnom zvažovaní a zhodnotení bolo rozhodnuté:

Prvé miesto získala Anna Karelová so svojím úžasným rumovým závinom, ktorý nadchol porotu svojou lahodnou chuťou a precíznym spracovaním. Druhé miesto obsadila Lídia Horáková, ktorej závin vynikal harmonickou kombináciou ingrediencií. Tretie miesto patrilo Helene Živojinovej, ktorá zaujala porotu svojím skvelým receptom s vynikajúcou chuťou závinu.

Každá prihlásená gazdinka získala ako ocenenie za svoju snahu nákupnú poukážku. Víťazky navyše dostali extra odmenu. Po vyhlásení výsledkov a odovzdaní cien nasledovala voľná zábava. Všetci si užívali živú hudbu a tanec. Výborný guláš bol čerešničkou celého podujatia.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články