back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

PRVÝ RYBÁRSKY DEŇ v Seredi plný zábavy a radosti

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

V sobotu 29. júna sa na ramene v Hornom Čepeni konal prvý ročník Rybárskeho dňa, ktorý organizoval SRZ MsO Sereď. Aj napriek horúcemu počasiu si podujatie nenechalo ujsť množstvo návštevníkov, ktorí si prišli užiť deň plný zábavy, dobrého jedla a rybárskych zážitkov.

Areál podujatia ponúkal niekoľko atrakcií. Nafukovací hrad, trampolína, vláčik a maľovanie na tvár lákali malých návštevníkov. Detský rybársky krúžok a chytanie na bič prilákali zas mladých rybárov, ktorí s nadšením skúšali svoje zručnosti. Nechýbali ani maskoti Mickey a Minnie, ktorí spolu so Skye a Marshallom zo seriálu Tlapková patrola potešili najmenších a rozjasnili úsmevy na ich tvárach.

Pre dospelých bola pripravená pestrá ponuka rybích špecialít. Návštevníci si mohli pochutnať na chutných pokrmoch z kapra, pstruha a halászle, ktoré dodali podujatiu autentickú atmosféru. V ponuke boli aj hot dogy, varená kukurica či osviežujúce nanuky.

Organizátori Rybárskeho dňa boli s premiérovým ročníkom spokojní. Podarilo sa im vytvoriť podujatie, ktoré spojilo ľudí a prinieslo im radosť, zážitky a spomienky na krásny letný deň pri vode.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Najčítanejšie

- Inzercia -spot_img

Aktuality