back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Netrpezlivý muž nechcel v nemocnici čakať, tak fyzicky napadol zdravotnícky personál aj pacienta na invalidnom vozíku

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave III vyšetrujú trestný čin výtržníctva v súbehu s trestným činom ublíženia na zdraví spáchaných na chránenej osobe, ku ktorým malo dôjsť dňa 22.06.2024 v nemocnici na Kramároch.

43-ročný – netrpezlivý muž, tu fyzicky napadol troch pracovníkov zdravotníckeho personálu, ako aj chorého pacienta na invalidnom vozíku, ktorým v dôsledku tohto napadnutia boli spôsobené rôzne zranenia.

Agresívneho muža na osobnej slobode obmedzila hliadka pohotovostnej motorizovanej jednotky, ktorá ho následne eskortovala na príslušné policajné oddelenie. Po vykonaní potrebných úkonov bol umiestnený v cele policajného zaistenia.

Zo strany vyšetrovateľa Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave III bolo v tejto súvislosti vznesené obvinenie z trestného činu výtržníctva spáchaného na chránenej osobe v súbehu s trestným činom ublíženia na zdraví spáchaného na chránenej osobe, 43-ročnému Zdeněkovi J. z Bratislavy.

Zároveň bol v tejto súvislosti spracovaný aj podnet k jeho väzobnému stíhaniu. V prípade preukázania viny pred súdom, hrozí za takéto konanie v zmysle zákona trest odňatia slobody až na tri roky.

 

zdroj: Polícia SR Bratislavský kraj
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články