back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Na transfúzke v galantskej nemocnici oslávili Svetový deň darcov krvi

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Každoročne si 14. júna na transfúzkach pripomíname Svetový deň darcov krvi. Tento sviatok je príležitosťou vyjadriť vďaku všetkým darcom, ktorí darovaním tej najvzácnejšej tekutiny zachraňujú ľudské životy a nezištne pomáhajú pacientom.

Práve preto minulý piatok pripravili na hematologicko-transfúziologickom oddelení v galantskej nemocnici pre darcov sviatočný odberový deň. Nechýbala výzdoba, tematické darčeky či chutné občerstvenie. Slávnostnú atmosféru si v tento deň užilo až 47 darcov. Do darcovskej elity vstúpili dvaja darcovia, ktorí svoju krv darovali už viac ako 100krát. Všetkým darcom, našim hrdinom, patrí obrovská vďaka.

Na HTO je vítaný každý darca počas odberových dní od pondelka do piatka v čase od 7.00 do 10.00 hod. Darcovia sa môžu objednať na tel. čísle 031/7833 333 alebo cez online objednávací systém na www.darujemkrv.sk.

Zdroj: Penta Hospitals SK

 

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

  1. Každý darca krvi je hrdina. Ak môžte neváhajte a choďte. Je to úžasné takto pomôcť. Nikdy neviete kedy budete tu pomoc potrebovať, keď sa vám niečo stane. Preto neváhajte. Je to skvelá a ľudská vec.

    2

PRIDAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!

Potvrdzujem, že som sa oboznámil a pochopil pravidlám diskusie.

Zadajte svoje meno tu

spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Najčítanejšie