back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Nespokojní občania nám zasielajú do redakcie fotografie nepokosených sídlisk

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Nepokosené verejné priestranstvá sú nielen podľa diskusie skutočne problémom pre mnohých obyvateľov mesta. Sme radi, že nevyhnutnosť zaujímať sa o správu vecí verejných chápe stále viac ľudí a nie všetci vyžadujú, aby ich aktivitu nahrádzal niekto iný.

Do redakčnej pošty sme dostali ďalšie fotografie s krátkym e-mailom s poukazom na zlý stav verejného priestranstva na ďalšom sídlisku.

Obdobným spôsobom je potrebné verejne hovoriť aj o stave ciest, chodníkov a ostatnej verejnej infraštruktúry.

Ešte aby si občania uvedomili fakt, že každá časť mesta má svojich poslancov, ktorí okrem svojho spoločenského statusu by sa mali zaujímať o to, čo je pre občanov a obyvateľov mesta dôležité. Nezabudnite, ak sa o svoj komfort žitia a podnikania v meste nezaujímate vy samotní, určite sa vám poslanci vnucovať nebudú. 🙂

E-mail s fotografiami od čitateľky Seredonline.sk:

Dobrý deň p.Majko,

- Článok pokračuje pod reklamou -

čítala som dnes na Seredonline článok o problémoch s kosením v meste a s tým aj súvisiace komentáre aby sa občania zapojili do dokumentácie. Chcela by som vás na základe toho požiadať o uverejnenie aktuálneho stavu na našom vnútrobloku Hornomajerská, tiež nie sme spokojný s intenzitou kosenia posúďte sami vy aj čitatelia z fotografií, či by sa v tom deti mohli hrať bez rizika. Zo všetkej komunikácie aj v minulom roku mi to príde ako by pán primátor sa vždy spokojil len s vysvetleniami od zodpovedných zamestnancov nevnímajúc pritom reálny stav a problém.

Ďakujem čitateľka Veronika H.

foto: čitateľka
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_imgspot_img

Ďalšie články