back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Deň detí oslávili na Základnej škole J.A. Komenského športom

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

ZŠ J.A. Komenského | 31. mája 2024 sme na našej škole oslávili Medzinárodný deň detí športom. Príprava na tento deň začala niekoľko týždňov vopred. Triedne kolektívy vytvárali svoje vlajky s názvom svojho tímu a triedy. Tento deň žiaci započali slávnostným nástupom a olympijská vlajka našej školy ich sprevádzala pochodom po atletickej dráhe.

Žiaci rozhýbali svoje kosti hneď niekoľkými súťažnými i nesúťažnými disciplínami. Svoje sily si zmerali v behu na 60 m (mladší 50 m), v hode vortexom a v skoku do diaľky. V nesúťažných disciplínach ukázali svoje zručnosti v hode do basketbalového koša, v kope na futbalovú bránku, v práci s floorbalovou hokejkou a loptičkou a v hode granátom na cieľ.

Po absolvovaní týchto disciplín si žiaci vytvorili tímy a odohrali vzájomné futbalové zápasy. Neodradilo ich ani pár kvapiek dažďa a príjemné doobedie bolo ukončené slávnostným oceňovaním najúspešnejších športovcov.

Mgr. Z. Krajčovičová