back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Oznam starostky obce Šintava

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Oznamujeme občanom, že v dňoch 22.5 – 24.5.2024 (streda – piatok) bude obecný úrad ZATVORENÝ z dôvodu regionálneho seminára pracovníkov obecných úradov.

V nevyhnutných prípadoch volajte starostku obce 0908 233 812.

 

zdroj: obecný rozhlas
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_imgspot_img

Ďalšie články

 1. Oznam starostky ?- to aj s tými gramatickými chybami?😂
  Lojálne pracovníčky si išli oddýchnuť do Vyhní.

  2
 2. To dostali určite za odmenu, starostka má veľa peňazí (obec bola skoro v nútenej správe), no tak čo? A inak, starostka ovláda všetku agendu? To je zaujímavé 🤔

  2
 3. Pracovníčky budú brigádovať v Seredi . Práce je dosť na vytrhávaní zasiatej metrovej buriny čerstvo zrevitalizovaného parku vnútrobloku Garbiarska a Námestia Slobody. Česť ich virtuálnej práci!!!

  1
 4. Keby robila este pani Skaličanova…tu by tam nechala sediet..lenze ta uz to tam vzdala..yo uz ju vymenila za SVOJICH ludí..ktorych si LEN TAK prijala…ako Klčovu prepustila

  2
 5. Keď jej to budú stále poslanci tolerovať, tak to tam tie dva roky do dôchodku „odprdí“, ako sa sama takto vyjadrila a výjde zo všetkého beztrestne a s fajnovým dôchodkom.

  1
 6. 23. mája 2024, 0:19 máte aj info , ako sa kosia obecné pozemky? Pravidlo začiatok a koniec ulice!

  1
 7. To sa treba spýtať tej najvrchnejšej, možno sa dozviete napr., že mohli by ste si pred domom mohli pokosiť sami, lebo ona je véééľmi “ šetrná“ k obci. Ale sama pre seba nie. Vyskúšajte, dozviete sa.

  1
 8. Pre anonym 10:56
  A co mas problem si pokosit pred domom mudrlant(ka)?! Zaberie to az 10 min a je to aj tvoja vizitka ako mas upravene pred domom nie len vizitka obce… sa len stazujete vsetci, ale nikto nic nespravi sam od seba … jeb..tý národ slovač… este sa nezabudni obhanat tym, ze sak ja platím dane nech sa nieco robi…pomoooc

  1
 9. Trafená hus zagágala. Ako vieš, že som mudrlantka a nie mudrlant? A áno, platím si dane a mne nikto zadarmo nedá obrubníky pred dom. Aj to je spravodlivé, že?, keď si niekto z obecných peňazí len tak uleje, že?

  1