back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Nočné odstávky predajného systému ZSSK spôsobia obmedzenie nákupu cestovných lístkov!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

ZSSK informuje cestujúcich o plánovanej údržbe predajného systému v noci z 20. na 21. mája a z 21. na 22. mája od 22:30 do 3:00.

V danom čase nebude možný nákup cestovných dokladov cez e-shop ani aplikáciu. ZSSK odporúča cestujúcim zakúpiť si cestovné doklady vopred.

Bez obmedzení si v čase nočného výpadku zakúpia cestovný lístok iba vo vlaku u vlakového personálu, a to bez sankcie, prípadne prostredníctvom SMS predaja cestovných lístkov.

 

– – –

Nočné aktualizácie obmedzia predaj lístkov na vlak

  • Predajné služby ZSSK budú opäť o niečo kvalitnejšie
  • Nočné odstávky prebehnú v dvoch termínoch po sebe
  • Jedna bude z pondelka 20. na utorok 21. mája a druhá z utorka 21. na stredu 22. mája
  • Nákup lístkov cez e-shop a aplikáciu ZSSK bude počas odstávky nedostupný
  • Bez obmedzení bude možný iba nákup cestovných lístkov u vlakového personálu a SMS-kou

 

- Článok pokračuje pod reklamou -

BRATISLAVA – Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) informuje cestujúcich, že v nočných hodinách z pondelka 20. mája na utorok 21. mája 2024 a z utorka 21. mája na stredu 22. mája, vždy iba v hodinách od 22:30 do 3:00, dôjde z dôvodu plánovanej prevádzkovej údržby k obmedzeniu predaja cestovných dokladov a rezervácií. Vďaka aktualizáciám predajných systémov môže ZSSK ponúkať ešte kvalitnejšie služby.

V čase aktualizácií nebude možný nákup cestovných dokladov prostredníctvom e-shopu ZSSK a mobilnej aplikácie Ideme vlakom.

V prípade, ak budú cestujúci v tomto čase cestovať, ZSSK im odporúča, aby si lístky zakúpili v časovom predstihu online alebo v pokladniciach ZSSK. Bez obmedzení si v čase nočného výpadku zakúpia cestovný lístok iba vo vlaku u vlakového personálu, a to bez sankcie, prípadne prostredníctvom SMS predaja cestovných lístkov na telefónnom čísle 2255 a 2233.

Za prípadné komplikácie či znížený komfort počas nákupu cestovných dokladov spôsobený týmto obmedzením sa ospravedlňujeme.

 

zdroj: zssk.sk
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_imgspot_img

Ďalšie články