back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

ŠKF Sereď organizuje už 6. ročník Letného futbalového kempu

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

ŠKF Sereď / Ako minulý rok, aj počas tohto leta ponúka ŠKF Sereď všetkým mladým športovcom možnosť zapojiť sa do Letného futbalového kempu, ktorý sa bude konať v areáli ŠKF Sereď v termíne v dňoch 8. – 12. júla 2024. 

Neviete, čo s vaším dieťaťom počas leta? Čo tak mu dopriať poriadnu dávku kvalitných tréningov a hlavne veľa zábavy?

Čo ponúka denný tábor pre vaše ratolesti?

Nenechajte v lete svoje deti bez pohybu a zážitkov. Vašim deťom bude zabezpečená takmer celodenná starostlivosť od 8:00 – 16:30 a prísun poriadnej dávky športu, futbalových tréningov a v neposlednom rade užívanie si spoločných chvíľ s kamarátmi tou najlepšou formou – zábavou.

Letný futbalový kemp je denným táborom, čo znamená, že deti ráno priveziete a po olovrante v popoludňajších hodinách si ich zasa vyzdvihnete. V rámci denného tábora je pre deti zabezpečené:

dva plnohodnotné futbalové tréningy – denne,
množstvo súťaží,
dohľad nad deťmi kvalifikovanými trénermi,
výživná strava (desiata, obed, olovrant),
mimofutbalové zábavné aktivity,
výstroj na kemp (dres a trenírky),
celodenný pitný režim,
dohľad zdravotníka

Ako môžem na kemp prihlásiť svoje dieťa?

- Článok pokračuje pod reklamou -

Nezáväzná registrácia bude prebiehať do 31. mája 2024. Po tomto termíne sa určí, či sa bude konať kemp, neodkladajte to na poslednú chvíľu, počet detí na daný turnus je obmedzený. Dieťa môžete prihlásiť  emailom na minarciny.i@gmail.com odkiaľ Vám príde o potvrdení účasti + číslo účtu kam treba poslať zálohu. Po zaplatení zálohy 50 eur (záloha je vratná po 10.6.2024 len v prípade zrušenia kempu zo strany organizátora) bude všetkým účastníkom včas zaslaný kompletný program s presným harmonogramom, ako aj pokynmi. Všetky ďalšie potrebné informácie o Letnom futbalovom kempe 2024 nájdete na stránke https://www.skfseredfutbal.sk/ a https://www.facebook.com/seredskyskf

V prípade ďalších informácii stačí zavolať na telefónne číslo  +421 905 428 711 generálnemu manažérovi Ivanovi Minarčínymu.

 

Koľko stojí futbalový kemp a pre koho je určený?

Určený je pre všetkých športových nadšencov, ktorí si chcú spríjemniť prázdniny a zažiť kopec zábavy. Stačí, ak je dieťa vo veku od 6 do 15 rokov a má záujem o športové aktivity.

V záujme zabezpečenia kompletnej starostlivosti je cena kempu pre všetkých určená na 160 eur.

Doprajte vašim deťom plnohodnotne strávený čas, na ktorý len tak nezabudnú. ŠKF Sereď už teraz chystá pre deti prekvapenia a tešia sa na každého jedného účastníka.

 

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články