back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Ak vidíte osobu ležiacu na chodníku či na ceste, nebuďte bezohľadní. V takejto situácii sa môžete ocitnúť aj vy!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Sereď | „Dnes uverejňujeme videá z iného uhla pohľadu ako dopravné nehody. Dnešná doba je asi chorá, sme nevšímavi, stiahnutí do seba, nezaujíma nás okolie a ak sa jedná o človeka, tak sme slepí, veď mňa sa to netýka. Čo keby to bol môj otec, brat, sused aj vtedy by som nič nerobil; nechal ho tam ležať? „

„Prvé video bolo zachytené pred Hokejkou, kde sa muž zapotácal a rýchlym pohybom hlavou narazil do steny výkladu. Po náraze zostal ležať na zemi. Reakcia prechádzajúcej ženy bola asi taká, že videla som idem preč, veď je to asi opilec. Viem hneď zhodnotiť či je niekto opilec, epileptik, cukrovkár alebo podobnej choroby? Ak sa necítim poskytnúť prvú pomoc, stačí zavolať políciu, aké ľahké.

Druhá situácia vo videu je ešte otrasnejšia. Muž ležal z nejakej príčiny na Nám. slobody pri výjazde z autobusových zastávok. Okolo neho prešli 3 vozidlá a nikto sa ani nezastavil, nepresvedčil sa a nezavolal na políciu! Minimálne 3 vodiči osobu museli na kraji vidieť a neurobili nič. Našťastie sa muž po niekoľkých minútach zodvihol a následne mu hliadka MsP prichádzajúca od Trnavskej ul. privolala taxík, ktorý ho odviezol domov.“ – uviedla Mestská polícia.

O živote môže rozhodnúť sekunda nepozornosti!

Bezpečnosti na cestách a prevencii sa venujeme tu:

- Článok pokračuje pod reklamou -

 

Predchádzajúca časť:

Na hlavnú cestu vchádzajte bezpečne! – Nehoda objektívom kamery Mestskej polície, 16. časť

Ďalšie nehody a incidenty zachytené objektívmi kamier MsP si môžete pozrieť tu:

Objektívmi kamier Mestskej polície

 

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články