back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Vodička v Dolnej Strede policajtom nafúkala takmer 3 promile, vodič v Sládkovičove 1,5 promile. Obaja skončili v policajnej cele

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Za jazdu pod vplyvom alkoholu policajti včera vodičov obmedzili na osobnej slobode a už aj obvinili z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

SO ŽENOU MALA BYŤ ŤAŽKÁ KOMUNIKÁCIA

Hliadka galantskej dopravnej polície zastavila o 16:00 h, v obci Dolná Streda, mladú vodičku na aute Kia Ceed.

Policajti, ktorí ju zastavili, ihneď vytušili, že žena bude pravdepodobne pod vplyvom alkoholu, keďže vzájomná komunikácia mala byť veľmi náročná. Vykonali s ňou pre to dychovú skúšku, ktorá prítomnosť alkoholu v jej dychu aj potvrdila.

36 ročná vodička nafúkala 1,36 mg/l alkoholu, čo je v prepočte až 2️,83 promile.

MUŽA ZASTAVILI POČAS DOOBEDNEJ AKCIE

- Článok pokračuje pod reklamou -

V rámci včerajšej dopravnej akcie sa dopravní policajti z Galanty rozhodli zastaviť vodiča na aute Renault Fluence, v meste Sládkovičovo.

Počas kontroly policajti namerali 60 ročnému mužovi v dychu 1,29 promile. Pri opakovanej dychovej skúške hodnota dokonca stúpla na 1️,5 promile.

RIEŠIME ICH V SUPERRÝCHLOM KONANÍ

Policajti mladú ženu aj staršieho pána v rámci tzv. superrýchleho konania obvinili a do rozhodnutia súdu zostávajú obaja v policajných celách. Za jazdu v opitosti im v zmysle zákona môže hroziť strata slobody až na 1 rok.

TAKÁTO JAZDA JE EXTRÉMNE NEBEZPEČNÁ

Polícia dôrazne upozorňuje všetkých vodičov, aby v žiadnom prípade nešoférovali opití alebo pod vplyvom drog. V takomto stave sa totiž zvyšuje pravdepodobnosť, že môže dôjsť k dopravnej nehode, ktorá môže mať aj tragický koniec.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články