back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

HLASUJTE: Ktorého kandidáta plánujete voliť v prezidentských voľbách?

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Už túto sobotu, 23. marca sa koná prvé kolo volieb prezidenta SR. Od našej predošlej ankety k tejto téme ubehli presne 2 mesiace, počas ktorých sa kandidáti predstavovali svojim voličom či už v mnohých politických diskusiách, pomocou reklám, billboardov a ďalších spôsobov, ktorými môžu presvedčiť občanov dať im vo voľbách svoj hlas.

Dnes opäť prinášame anketu s rovnakou otázkou:

Ukončené

 

Prípadne, zmenili ste názor na svojho favorita? Vyjadrite sa v diskusii.

Výsledky prvej ankety nájdete tu:

HLASUJTE: Keby sa prezidentské voľby konali v týchto dňoch, komu by ste dali svoj hlas?

- Článok pokračuje pod reklamou -

Dôležité informácie týkajúce sa prezidentských volieb 2024 nájdete v tomto článku:

PREZIDENTSKÉ VOĽBY 2024 – prehľad dôležitých lehôt

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

  1. Niet koho voliť. To je môj názor. „Slúžiť ľuďom, nie politikom“. Obávam sa, že to bude naopak. Najlepší je aj tak slogan „Slovensko potrebuje pokoj“. Len zabudol povedať, od koho. Lebo politiku už pol roka tvrdí Smerohlas, jedine, že by sľúbil pokoj od nich. Čiže prázdna fráza, nad ktorou sa určite voliči jamkatého ani len nedokážu zamyslieť. A skôr lež mu hodia hlas, mali by sa ho opýtať ako dodržal predvolebné sľuby spred parlamentných volieb. Napríklad zlacňovanie a podobné drísty. Či to už je zabudnuté? Ostatní kandidáti ani nestoja za napísanie pár riadkov. Možno ešte Kubiš, ale ten aj tak nemá výtlak.

    6
  2. Všetkých voličov Korčoka a Pelegriniho treba poslať do vyhnanstva na Sibír, tam budú mať čas o sebe popremýšlať a keby im to nepomohlo tak smer Jemen nech zažijú hladomor. Keby sa im málilo je tu ešte Somálsko tam by ich už dali do laty..

    2
  3. Kmeň ľudožrútov z Papuy-Novej Guiney by rád prijal všetkých voličov Tchorčoka,ale najradšej iba tých mladých. Lepšie chutia…

    2