back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

HLASUJTE: Keby sa prezidentské voľby konali v týchto dňoch, komu by ste dali svoj hlas?

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Prvé kolo volieb prezidenta SR sa uskutoční v sobotu 23. marca 2024. Prípadné druhé kolo volieb sa bude konať v sobotu 6. apríla 2024. Ak by sa však prezidentské voľby konali v týchto dňoch, ktorému z kandidátov by ste dali svoj hlas?

Hlasujte v ankete:obnoviť ↻

Dôležité informácie týkajúce sa prezidentských volieb 2024 nájdete v tomto článku:

PREZIDENTSKÉ VOĽBY 2024 – prehľad dôležitých lehôt

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_imgspot_img

Ďalšie články

 1. Pobavilo ma,keď Korcok povedal,že Pelegrini je podrztaska Ficovi.On bol totižto podrztaska,Meciarovi,Dzurindovi Radicovej,a aj Ficovi,Neni vtipný?

  29
 2. Vidieť že tieto stránky sú silne spolitizované a aj je viditeľné za koho sa tu kope ! Vodca PS – Poskokovia Sereša to povedal jasne: Urobíme všetko pre to aby vyhral sčaputizovaný Korčok ! Ešte aj v modrej farbe ho sem dali… len ktovie či má skutočne toľko hlasov. Alebo aj to patrí do Serešovej propagandy ?

  18
 3. nafetovaný bývalý sudca, bojovník proti EU, poberajúci plat z EU
  ko kotleba, pre koktavých magián
  pašerákov kamarát, víťaz všetkých volieb
  to sú kandidáti 😀

  5
 4. Korcok je podrztaska meciarova dzurindova ficova aj matovicova,je to had kralovsky,vyznacuje sa extremnym slizom.

  16
 5. Píšte si ľudia čo chcete, ale hlasujem za Korčoka. Je vzdelaný, inteligentný, pôsobil vo viacerých štátoch, takže má aj politický prehľad a kultúru. Cítim, že bez hádok zastaví nadľudí terajšej vlády, čo všetko riešia len vyhrážaním a tvrdým nátlakom. Štát zbrane nemôže predávať, ale člen vlády ich môže . To sú ich zákony

  29
 6. 2 Nackovia z toho jeden logopeda nepotrebuje on si da radsej vodku s ivermektinom, Harabin co vyhrava uz od 1990, Buzerant (poistka pre vagabundov aby nesedeli keby nahodou preslo aj cez sudy) a Ozraty Danko no to je jaky popicy vyber. Presne sedi pre slovensku 4cenovu alkoholikov kde 50% populacie chlasta 😀

  10
 7. Ten pocit ked si Ultra Slavjen 40x nezaočkovaný, škola života, antiLGBT+, antiProgress na Dioníza Štúra, PUTIN 2 zjavenie Krista a musíš ísť voliť Teplú podržtašku pre Filcka.

  15