back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Policajti pomohli vodičovi, ktorý s vážnymi zdravotnými problémami zostal stáť na kruhovom objazde

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Policajti zo Sládkovičova a Jelky, ppráp. Mgr. Marek a npor. Jozef, prijali počas nočnej služby informáciu o vozidle, ktoré malo stáť na kruhovom objazde.

NA MIESTE BOLI DO 1 MINÚTY

Operačný dôstojník vyslal policajnú hliadku na preverenie oznámenia v meste Sládkovičovo, okres Galanta. Policajti boli na mieste prakticky ihneď, keďže sa v tom čase nachádzali len niekoľko stoviek metrov ďalej. Ihneď si všimli auto Ford Mondeo, ktoré blokovalo pravý jazdný pruh.

Policajti zistili, že sa v aute nachádza iba vodič a okamžite sa s ním pokúsili nadviazať kontakt. Keďže muž vôbec nereagoval, rozhodli sa pootvoriť dvere na strane vodiča. Vtedy si všimli, že muž je pravdepodobne zranený. Na ich otázky nedokázal zrozumiteľne odpovedať a bol dezorientovaný.

Krátko na to prechádzala okolo nich sanitka. Keďže bolo zrejmé, že muž má vážne zdravotné problémy, policajti ju zastavili a muža do nej spoločne opatrne preložili.

AUTO ODTLAČILI NA BEZPEČNÉ MIESTO

- Článok pokračuje pod reklamou -

Zatiaľ čo záchranári 51 ročného muža ošetrovali, policajti odtlačili jeho auto na neďaleké parkovisko a zabezpečili ho proti krádeži. Posádka RZP muža po prvotnom ošetrení previezla do galantskej nemocnice.

Policajná hliadka potom išla na mužovu adresu osobne vyrozumieť o udalosti jeho manželku, ktorá už netrpezlivo očakávala jeho návrat z práce.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články