back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Trojica sa nešla na kúpalisko kúpať, ale kradnúť. Policajti ich chytili priamo pri čine

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Poverený policajt obvinil 3 mužov z okresu Trnava a v rámci tzv. superrýchleho konania sa, za spáchané skutky, už onedlho postavia pred sudcu.

POLÍCIU ZALARMOVAL VŠÍMAVÝ OBČAN

Na tiesňovú linku zavolala včera ráno osoba, ktorá mala počuť hluk a vidieť rozbité sklo na budove kúpaliska v obci Dobrá Voda, okres Trnava. Operačný dôstojník na miesto ihneď vyslal policajné hliadky.

3 muži mali v skorých ranných hodinách vojsť do areálu kúpaliska. Dvaja z nich sa mali cez otvorené okno na toaletách dostať dovnútra budovy. Vo vstupnej hale, chodbe a sklade si postupne nachystali rôzne predmety, medzi ktorými boli kosačky, pípa, rôzne káble a „nepohrdli“ ani 150 litrovou miešačkou na betón. Navyše mali rozbiť aj sklenené výplne na vstupných dverách.

2 CHYTILI NA MIESTE, TRETIEHO V TRNAVE

Policajti po príchode na miesto našli priamo na kúpalisku bielu dodávku a vzápätí obmedzili na osobnej slobode dvoch mužov vo veku 26 a 27 rokov. Posledného, 40 ročného podozrivého zastavili krátko na to, na základe informácií o vozidle, trnavskí PMJčkari priamo v Trnave. Všetci traja muži sa ku krádeži priznali.

- Článok pokračuje pod reklamou -

POLÍCIA TROJICU UŽ AJ OBVINILA

Policajti obvinili mužov z prečinov krádeže a poškodzovania cudzej veci spolupáchateľstvom. Najmladšieho, 26 ročného Trnavčana navyše obvinili, za šoférovanie napriek jeho právoplatného zákazu, aj z prečinu marenia výkonu úradného rozhodnutia.

Muži skončili v policajných celách, kde počkajú až do rozhodnutia súdu.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

PRIDAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!

Potvrdzujem, že som sa oboznámil a pochopil pravidlám diskusie.

Zadajte svoje meno tu

spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Najčítanejšie

spot_img
- Inzercia -spot_img

Aktuality

spot_img