back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Na „Bavoráku“ jazdila opitá po D1. Policajti jej ďalšiu jazdu zakázali

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Diaľniční policajti včera obvinili 41 ročnú vodičku za jazdu pod vplyvom alkoholu.

Žena išla krátko po 13:00 h na aute BMW, po diaľnici D1 v smere z Bratislavy na Trnavu. Tesne pred odbočkou na obec Voderady sa pravdepodobne dostatočne nevenovala šoférovaniu a zišla s autom vpravo mimo cestu.

NEVÁHALA ÍSŤ PO DIAĽNICI S VYŠE 2 ‰

Vzápätí sa na miesto presunula hliadka diaľničnej polície, ktorá ženu podrobila dychovej skúške. Vodička pri nej nafúkala 2,13 promile. Pri opakovanej dychovej skúške sa hodnota vyšplhala dokonca na 2,19 promile.
Policajti ženu obmedzili na osobnej slobode a eskortovali na policajné oddelenie.

SKONČILA V POLICAJNEJ CELE

Poverená policajtka vodičku obvinila z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, za ktorý jej v zmysle zákona môže hroziť strata slobody až na 1 rok. V rámci tzv. superrýchleho konania sa už onedlho postaví pred sudcu. Dovtedy bude umiestnená v cele policajného zaistenia.

- Článok pokračuje pod reklamou -

MYSLITE NA MOŽNÉ DÔSLEDKY

Upozorňujeme vodičov, že za jazdu pod vplyvom alkoholu alebo drog môžu skončiť aj vo väzení. Navyše svojim konaním ohrozujú nielen seba, ale aj všetkých ostatných na cestách.
Schopnosť šoférovať auto je ZÁSADNÝM spôsobom ovplyvnená, ak hladina alkoholu v krvi dosiahne 1 promile a viac. ŽIADEN, ani nadpriemerne skúsený a schopný vodič, nedokáže v takomto stave BEZPEČNE viesť vozidlo.

V žiadnom prípade teda nesadajte za volant opití!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

  1. Stanovisko občana je jasné. Vždy zabaviť auto v prospech štátu. Opakujem vždy. Keď niet rady, nech ,,darujú ,, opití darebáci svoje tátoše. Keď vytriezvejú sú vždy múdri, ale už je neskoro. Potencionálni vrahovia.

PRIDAŤ KOMENTÁR