ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Trnavský samosprávny kraj pomohol s rekonštrukciou kaštieľa v Seredi

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

TT SK |MM|  Prostredníctvom dotácie sme podporili projekt rekonštrukcie Kaštieľa v Seredi, ktorý je vyhlásený za národnú kultúrnu pamiatku.

Dokončiť opravu strechy a krov kaštieľa sa podarilo aj vďaka našej finančnej podpore vo výške 4️5-tisíc eur.

Opravou strechy sme tak prispeli k zamedzeniu ďalšej degradácie objektu, ako aj degradácie muriva na ňom, čo je pre zachovanie kaštieľa veľmi dôležité.

V budúcnosti je v pláne sprevádzkovať bývalú vináreň ako reštauráciu, priestory na poschodí využívať na krátkodobé ubytovanie a časť miestností bude slúžiť na školiace a kancelárske účely.

Tešíme sa na výsledok.

zdroj: FB/Trnavský samosprávny kraj

 

- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

 1. To by ma zaujimalo, kolko vlastne do toho vlozil ten úžasný najomnik, ked na kazdu kokotinu potrebuje dotaciu a svoje prachy do toho nedava. Meška s opravou a este sa jebnute mesto ide tesit ako fajnovo to na desatrocia prenajalo za par halierov.
  Kurva investor, ktory ma prachy tak mu oprava netrva jak lačnému sranie.
  To uz mohol aj Lolo opravovat.

  Takyto ojeb, ked sa opravuje za štátne a profit bude mat sukromnik. Nonsens.
  A este tej skrachovanej firmicke mesto dotiahne inzinierske siete za statisice euro

  .
  Ta najomna zmluva sa mala okamzite zrusit a mesto to malo opravovat vo vlastnej rezii.
  Neschopna partia na cele s byvalym aj terajsim starostom, poslancami.
  Krista, coho sme sa to dozili 🤦‍♂️

 2. Najvýraznejšiou investíciou z vlastných zdrojov je 350 tisíc eur na kaštieľ. Bude sa jednať o dotiahnutie prípojky vody, kanalizácie a elektriny. Neviem prečo by to malo platiť mesto, keď je to prenajaté.

  2
 3. To vy traja sedite spolu pri jednej borovicke?
  Vy by ste mohli vystupovat po osvetovych besedach ako traja hlupaci.

  4
 4. Keď tomu niekto nerozumie, tak radšej nech nekomentuje, nájomník kaštieľa okrem voľného času vráža do kaštiela nemalé finančné prostriedky, ktoré sa mu nikdy nevrátia a treba mu len poďakovať, že sa na to vôbec dal, ale ľudská závisť nemá konca

  1
 5. tu sa rozpadá most, ľudia chodia domov a do práce okľukami jak banda kktov a trvať to bude ešte roky – ale tu sa budú nalievať prachy do kaštieľa z ktorého majú obyvatelia osoh 0%.. .
  ľuďom jede.

  1
 6. Darcy ty mentálny retard, most je štátny a teraz sú pri moci tvoji partajníci, tak sa na nich obráť, prečo nezainvestujú do jedného posraného mostu

  1
 7. Ten kastiel je historicka pamiatka, mali by ste byt radi ze sa to ide opravit, a je jedno kto to opravi a kto bude mat z toho prospech, je to nadherna stavba, a osobne mam radost ze uz to nieje zrucanina a nieco sa s tym robi

  1