ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Mladší minižiaci BK Lokomotíva Sereď – 3 zápasy a 2 výhry

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Mladší minižiaci vycestovali v piatok 2.2.2024 na dohrávku do Malaciek.
Po strasti plnej a dlhej ceste plnej serpentín, chlapci nastúpili odhodlaní vyhrať. Zápas mal od začiatku jasný priebeh a my sme boli tí dominantnejší v tomto stretnutí.
V sobotu 3.2.2024 sme privítali na domácej palubovke opäť súpera z Malaciek a B.S.C. Bratislavy.
Zápas s Malackami sa niesol vo veľmi rovnakom duchu ako piatkové stretnutie a tak isto sme tento zápas dotiahli do víťazného konca.
Zápas s B.S.C. sme začali excelentne. Veľmi pekným, kolektívnym a bojovným výkonom sme si už v prvej štvrtine vybudovali náskok ktorý sa nám podarilo bohužiaľ udržať iba do polčasu. Aj keď sme druhý polčas začali ešte celkom slušne no ako sa hovorí nedáš – dostaneš a to sa potvrdilo. Nedokázali sme premeniť pár jednoduchých košov v útoku za ktoré nás súper hneď trestal loptou v našom koši. V polovici tretej štvrtiny súper skóre dorovnal. Do poslednej štvrtiny sme síce nastupovali za nepriaznivého stavu no boli sme odhodlaní bojovať. To nám vydržalo ale iba chvíľku a nedokázali sme sa vrátiť do zápasu hlavne hlavami a tak sme museli pogratulovať súperovi. Zápas ale hodnotíme veľmi pozitívne aj napriek tomu že sme ho nedokázali dotiahnuť do víťazného konca.
Trénerky: Karin Henčeková, Stanka Henčeková
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

PRIDAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!

Potvrdzujem, že som sa oboznámil a pochopil pravidlám diskusie.

Zadajte svoje meno tu

spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Najčítanejšie