ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

V súvislosti s niektorými príspevkami na Seredonline.sk vyšetrovateľka NAKA obvinila konkrétnu osobu

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Sereď | Začiatkom roka 2024 vyšetrovateľka Národnej kriminálnej agentúry Prezídia Policajného zboru, odbor Západ v Nitre v súvislosti s niekoľkými diskusnými príspevkami publikovanými v diskusiách pod niektorými článkami v médiu Seredonline.sk, obvinila zo spáchania pokračovacieho prečinu podnecovania k národnostnej, rasovej a etnickej nenávisti podľa § 424, ods. 1 Trestného zákona v súbehu s prečinom hanobenia národa, rasy a presvedčenia, podľa § 423, ods. 1, písm. b Trestného zákona konkrétnu osobu mužského pohlavia.

Obvinený muž pochádzajúci z okresu Hlohovec minimálne v 9 prípadoch pod nickom „László Fasz“  napísal príspevky napĺňajúce podstatu uvedených trestných činov. Uvedenej osobe bola vykonaná domová prehliadka a osoba sa k činu priznala.

Vyzývame diskutujúcich, aby pri písaní diskusných príspevkov zvažovali čo spadá pod pojem sloboda slova a vyjadrovania sa verejne a čo môže byť za hranou zákona a to nielen v súvislosti s uvedenými paragrafmi, ale aj ohováraním, nebezpečným vyhrážaním, prípadne iným spôsobom porušujúcim zákon.

Nenávistné prejavy publikované verejne, môžu byť vyhodnotené orgánmi činnými v trestnom konaní ako prečin, prípadne trestný čin a po stotožnení ich pisateľov týmto hrozí vyvodenie trestnoprávnej zodpovednosti v súlade s platnou legislatívou.

Rešpektujte pravidlá diskusie a nevynucujte si uverejnenie diskusného príspevku porušujúceho pravidlá diskusie, ale aj normy etiky za každú cenu.

 

 • Súvisiace témy
 • NAKA
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

 1. Paráda , jedine takto sa dá s dezolátmi.
  Sami sa označujú za obete ale sú to práve oni čo šíria nenávisť.
  minule tu tiež nejaký psychopat (chcem-mierovec) písal že keď si chcem uctit obete holokaustu , mal by som si mal pustiť v dome plyn.

  Takýto neonacista zároveň miluje Putina.
  Zlo si vždy nájde cestu a je jedno či je za fuhrera zo 40 rokov alebo za Putina dnešných dní.

  20
 2. Na bezvyznamnom cloveku si bude honit naka triko? A pritom sa mu nic nestane. Vieme z praxe. Ved si na smiech policia.
  Ozrateho danka nevies uz mesiac vyriesit, ekonomicku kriminalita hranola s buzerantom a kapitanom ta nezaujima. Vyhuleny kali a baranotrtkač komunisticky detto.
  Hanbil by som sa vobec povedat ze robim v naka a chytam diskutujucich na webe. To je trapas a nie naka, co ma riesit diametralne odlisne pripady.

  22
 3. Kde si môžme pozrieť tie zakázané publikácie, v akej stránke? Pozrieme si akú máme slobodnú demokraciu. Ďakujen.

  3
 4. A p.Šimečka st. stíhať nebudú? Veď dva krát hrubo urazil slovenský národ!To nie je xenofóbia?

  18